Neurolog Kamienna Góra

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Najlepszy Neurolog jakiego znam ! Pani doktor Elżbieta Domaradzka-Janik profesjonalnie i z sercem podchodzi do pacjenta! Pomogła mi w walce z chorobą, dobrała odpowiednie leki, które pozwoliły mi prowadzić normalny tryb życia, wysłała na badania które pozwoliły zdiagnozować mój stan zdrowia, po za tym wsparła dobrą radą i przede wszystkim miłym podejściem. Polecam wszystkim chorym na schorzenia neurologiczne, bo nie znam drugiego tak dobrego lekarza Neurologa jak pani doktor Elżbieta Domaradzka Janik.
Pacjentka A.L.

Cicha 5
Kamienna Góra

Doskonały lekarz z nielicznych już lecząCYCH CHOREGO A NIE CHOROBĘ,Wspaniały człowiek o wielkim sercu otwartym na chorego.Redivivus

Cicha 16 / 11
Kamienna Góra

Super neurolożka moja siostra ma schozifrenie a pani doktor duzo jej pomogla zminimalizowala dawki leków i jest ok.

None
ulica Korczaka 1d/49