Neurolog Katowice

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Miałam kontakt z panem doktorem dwukrotnie w związku z chorobą męża. Nie tylko jest dobrym specjalistą, ale też w pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Jest przy tym uprzejmy, cierpliwy. Naprawdę godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Sabina

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota

Katowice

Świetna specjalistka, skrupulatna, dociekliwa, pacjent i jego rodzic czuje się tak jakby on był najważniejszy i wie, że nie jest sam. Zawsze jest przygotowana do wizyty. Polecam! Polecam! Polecam!

Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

Katowice

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Joanna

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Ola

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Lekarz z powołania. Do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Zleca badania, rehabilitacje. Potrafi słuchać pacjenta i szuka sposobu aby nie tylko uśmierzyć ból ale rówież zlikwidować ogniwo. Polecam w 100%. Lekarz Anioł

Opinia dodana przez: Edyta

Prywatny Gabinet Barbara Szwed-Białożyt

Katowice

Jestem zadowolona, podejście do mojego synka znakomite. Wszystko bardzo miło i serdecznie, dziecko w trakcie leczenia. Polecam,

Opinia dodana przez: Ania D.

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗

Opinia dodana przez: Ania

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam