Filtruj terminy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Żychliński

Flebolog, Neurolog

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.

lekarz Eliza Kaczmarek-Lizakowska

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Pani Doktor jest kobietą, która rozumie ludzi. Jest miła, uprzejma, ma dużą wiedzę i traktuje pacjentów jak LUDZI. Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Takich lekarzy powinno być więcej!!!!!!!!!

dr Roman Ciarka

Neurolog dziecięcy

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

Świetny lekarz,bardzo dobry specjalista!!Do doktora Ciarki trafiłam z synem gdy miał pół roku(dziś 15lat),obowiązywała wtedy jeszcze rejonizacja,więc na wizyty przyjeżdżaliśmy do gabinetu prywatnego.Po 5miesiącach weszła w życie kasa chorych,wtedy doktor powiedział,żebyśmy przyjeżdżali do poradni.Nigdy nie odczułam różnicy w czasie wizyty w poradni a tą w prywatnym gabinecie kiedy płaciłam.Zawsze uprzejmy,kompetentny,nigdy nie mówi jak nie jest czegoś pewiem-najpierw badania potem diagnoza i odpowiednie leczenie!Kiedy diagnozował syna wysyłał nas na badania(potwierdzenie badaniami ...
Opinia dodana przez: MonikaFortas

lekarz Paweł Makszewski

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Bardzo polecam pana doktora, wyróżnia go całościowe podejście do pacjenta, duża uwaga i empatia jaką obdarza pacjenta. Pan doktor bardzo dokładnie zbadał mojego tatę, wszystko dokładnie wyjaśnił. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pomimo sporej kolejki w poczekalni pan doktor poświecił nam i każdemu pacjentowi przed nami tyle czasu ile było potrzeba. Wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i zaangażowania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: E

lekarz Beata Wymysłowska-Jachowska

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Tragedia wielka pani lekarz zwyzywała pacjenta od chorych psychicznie i nie przyjęła skierowania pomimo złego stanu zdrowia nie polecam.

lekarz Julianna Górecka

ulica Dworcowa 12
78-100 Kołobrzeg

Jestem po wylewie i udarze i tylko dzięki pani dr. Góreckiej mogę się prawie sam poruszać .Za to jestem jej bardzo wdzięczna. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

lekarz Teresa Pełczyńska

Gabinet Neurologiczny Teresa Pełczyńska
ulica Gierczak Emilii 37/11

lekarz Piotr Magdziński

Neurolog

SANATORIUM UZDROWISKOWE KORAL - Live Sp. z o.o.
Tadeusza Kościuszki 12

lekarz Halina Gawron