Neurolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Św. Józefa 72/1
87-100 Toruń

Jestem prze szczęśliwa ze trafiłam właśnie do Pani Małgorzaty, bardzo miła, sympatyczna, wywiad długi i rzeczowy, badanie również wszystko wytłumaczone w 100% .

Opinia dodana przez: iza

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Polecam bardzo dobry lekarz.Mila interesuje sie choroba i stara sie pomoc. Jest godna zaufania. Jestem jej pacjentka.

Opinia dodana przez: Wioletta

Gać 58
86-300 Gać

Rewelacyjny lekarz właściwe podejście do pacjenta zawsze znajdzie czas dla rodziny jak i samego chorego.

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To bezinteresowny ,ludzki i pełen życzliwosci lekarz. Gdyby nie Pani doktor dalej leczono by mnie na fibromialgię a w głowie miałam torbiele. Mimo ze opis rezonansu magnetycznego wskazywał tylko torbiele,Pani doktor oglądając płytkę zauważyła inne nieprwaidłowości ,które radiolog pominął. Tacy ludzie przywracają wiare w człowieka.... Dziekuje Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Ewelina

Poradnia neurologii dziecięcej
Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Nowodworskiego 3d
Tuchola

Jestem bardzo zadowolona z wizyty,polecam Pana doktora!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty,polecam Pana doktora!

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Pani doktor jest bardzo sympatyczną, miłą osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy, uspokaja, człowiek wychodzi z uśmiechem na twarzy. Zleca potrzebne badania, aby znaleźć przyczynę dolegliwości. Polecam z całym sercem, rzadko się spotyka tak serdecznego lekarza.

Opinia dodana przez: pacjent

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz, godny polecenia. Jest b. dociekliwa ,z cierpliwością wysłucha pacjenta i bardzo dokładnie bada przed postawieniem diagnozy.

Opinia dodana przez: Janina J.

Uważam ,że jest to lekarz z powołania nie nastawiony wyłącznie na zarobek,zanim wyda diagnozę zleci kompleksowe badania,słucha co pacjent mówi.