Neurolog Kraków

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16
Kraków

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Wolny termin: jutro o 08:20. Sprawdź inny. # 2

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, a w połączeniu z jej serdecznym stosunkiem do pacjenta, według mnie, czyni to z niej idealnego lekarza :)
Pozdrawiam,
Agnieszka

Opinia dodana przez: agnieszka
Wolny termin: jutro o 15:20. Sprawdź inny. # 3

Kraków

Lekarz godny polecenia,nie poniza członków rodziny pacjenta,spokojnie tłumaczy,ma czas by wysłuchac,jest pełen empatii.Dziękuje za opiekę Panu ordynatorowi.

Opinia dodana przez: Halina
Wolny termin: 24 Sty o 08:30. Sprawdź inny. # 4

Kraków

Wybitny lekarz specjalista o ogromnym doświadczeniu - bezbłędnie diagnozuje, bez przeprowadzania zbędnych i kosztownych badań. Osoba skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: D
Wolny termin: 24 Sty o 15:20. Sprawdź inny. # 5

Kraków

To jest konkret lekarz a nie jakis bajkopisarz ktory magluje,magluje i nic.
Ja moge smiało polecic Pania Róg.

To jest konkret lekarz a nie jakis bajkopisarz ktory magluje,magluje i nic.
Ja moge smiało polecic Pania Róg.

Wolny termin: 24 Sty o 15:20. Sprawdź inny. # 6

Kraków

Wspaniały lekarz, diagnosta. Bardzo konkretny. Dokładnie wyjaśnił a czym polega choroba mamy, jak będzie przebiegać, jak można leczyć. Profesor jest lekarzem z powołania. Czasu poświęca tyle ile potrzeba. Liczy się dla niego dobro pacjenta a nie pieniadze.

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 24 Sty o 15:20. Sprawdź inny. # 7

Wolny termin: 25 Sty o 15:15. Sprawdź inny. # 8

Kraków

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.

Opinia dodana przez: Magda
Wolny termin: 1 Lut o 17:30. Sprawdź inny. # 9

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Dlaczego ta kobieta zostala lekarzem, brak podejścia do pacjenta, nie mówiąc o diagnozie jaką mi postawiła

Pomorska 10 lok. 1
Kraków

Pan Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo.