Neurolog Kutno

Radosław Grobelny

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
Kościuszki 52
Kutno

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

lekarz Aleksandra Benedykcinska

Staszica 10 lok. 36
Kutno

zdecydowanie polecam Pania doktor, pacjentow wita usmiechem, jest przemila, do tego w pelni profesjonalna, dociekliwa, pomocna i odpowiedzialna

Opinia dodana przez: G

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

Sienkiewicza 40
Kutno

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

None
ulica Sowińskiego 1/IV
Kutno

Super Pani doktor. Miałem problemy z kręgosłupem od 15 lat Pani doktor wyprowadziła mnie na prostą WIELKIE DZIĘKI !

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Aleksandra Wawrzenczak-Hyzy

Kutno

ja panią Olę chwalę nie spotkałam od niej szyderczych uwag tak jak poprzednik napisał uśmiałam się.bardzo mi pomogła załatwiła mi badania w szpitalu w Poznaniu ,zaproponowała leki uspakajające była dla mnie miła nigdy nie wyganiała,ufałam jej.będę ją chwalić

lekarz Robert Gruchot

Neurolog, Psychiatra

None
Grunwaldzka 9 A
Kutno

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.
Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi.
No gdzie ciemna masa przyjdzie, jak nie do mnie. Myśli sobie zapewne Pan doktor.
A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :)
Pozdrawiam
Jeśli masz tylko możliwość
, wybierz innego lekarza.

Opinia dodana przez: Lukasz