Neurolog Legionowo

Targowa 66

Super.Polecam. Wyleczyla mnie i wiele innych moich znajomych

Super.Polecam. Wyleczyla mnie i wiele innych moich znajomych

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna.
Trafiłam do niego na wizytę po kilku miesięcznej "opiece" u innego lekarza ...

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna.
Trafiłam do niego na wizytę po kilku miesięcznej "opiece" u innego lekarza (raczej pseudolekarza.
Pan dr Grzegorz Maksymiuk jest profesjonalistą z ogromną wiedzą medyczną, doświadczeniem i kompetencją. W sposób jasny i rzeczowy omówił wynik rezonansu magnetycznego z którym przyszłam na na wizytę. Konsultację, prowadzenie pacjenta i zastosowane leczenie oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim osobom borykającym się z chorobami kręgosłupa.
Przyłączam się do opinii jednej z osób na forum, iż jest to jeden z niewielu lekarzy, który "nie naciąga". na pytanie: ...czy następna wizyta powinna być za miesiąc Pan dr Maksymiuk odpowiedział"jeżeli ma Pani takie życzenie to zapraszam". Jestem bardzo zadowolona i czuję się bezpieczna o swoje zdrowie.
Wdzięczna Pacjentka.

Centrum Dobrej Rehabilitacji
47D
Legionowo

Genialna kobieta jako jedna z nielicznych wykonuje pełną diagnostykę wg vojty czyli badanie neurokinezjologiczne.
Bardzo pomocna w wypełnianiu wszelkich dokumentów.

Bardzo pomocna w wypełnianiu wszelkich dokumentów.
Szczera, nie owija w bawełnę i nie daje złudnych niepotrzebnych nadzieii.
Najbardziej kompetentna neurolog jaką spotkaliśmy na swojej drodze a przerobilismy ich aż 11.
Posiada ogromną fachową wiedzę, którą potrafi przekazać. Jest przemiła i ma fajne podejście do dzieci. Zna się też na dobieraniu metody rehabilitacji. Ceniona w środowisku medycznym.
Gorąco polecam jeśli ktoś chce wiedzieć na czym stoi i spać spokojnie.

Opinia dodana przez: Weronika

przychodnia wojskowa
Zegrzyńska
Legionowo

Prowadzący moje leczenie lekarz psychiatra zalecił mi wizytę u neurologa celem wykluczenia padaczki. Było to niezbędne z perspektywy włączenia leku, dla którego stosowania padaczka jest przeciwskazaniem. Na wizytę czekałam dwa miesiące, w tym czasie zgromadziłam dokumentację mojego leczenia neurologicznego, obejmującą badanie tomograficzne, eeg (którego zaspis był nieprawidłowy) i kserokopię dokumentacji od poprzedniego neurologa. Powodem uprzedniego leczenia były epizody wyłączeń, które zdarzały się również w ciągu kilku ostatnich lat. Po tym jak p. Rojek dowiedział się z powodu jakiej choroby się leczę, postanowił nie przeprowadzać wywiadu lekarskiego.Ten czas przeznaczył za to na "oświecanie" mojej osoby. Dowiedziałam się między innymi, że on z takich chorób jak moja nie leczy, jakbym nie rozróżniała neurologii od psychiatrii...Do jego gabinetu przyszłam w zupełnie innym celu, ale nie dano mi dojść do słowa. Nie polecam wizyty u tego Pana, w moim przypadku okazała się tylko stratą czasu i nerwów. Dawno nie zostałam potraktowana w tak nieuprzejmy sposób.

Opinia dodana przez: Pacjentka

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
Legionowo

Odradzam tego aroganckiego, opryskliwego i niegrzecznego pseudo lekarza. Cham i tyle!!! Pacjenta kratkuje jak debila na którego można krzyczeć i mu ubliżać. Po skardze w recepcji i reakcji personelu można wywnioskować, że u tego Pana to "standard". To przykre, że nasze składki idą na takich niewychowanych pseudo lekarzy. On pomylił zawód zamiast leczyć ludzi i pomagać im w cierpieniu powinien zostać rzeźnikiem.
Omijajcie szerokim łukiem tego konowała!!!

Opinia dodana przez: Były pacjent

None
Sowińskiego 8/30
Legionowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia Rodzinna"
Sowińskiego 15a

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich