Neurolog Lubin

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

gorąco polecam, skrupulatnie i długo zbadał mi niemowlaka, przetrząsał bobaskiem na wszystkie strony i obserwował odruchy, bardzo dokładny i warto się doń udać! nie uderza jedynie moteczkiem jak inni, którzy kończą wizytę zanim człowiek dobrze rozbierze maleństwo do końca...

Lubin

Bardzo mila i komunikatywna osoba .Bardzo mi pomogła.Na kazde pytania udzielała mi wyczerpującej odpowiedz.Już w szpitalu nawizytach była sympatyczna.Potem w przychodni bardzo sympatyczna i rzeczowa. Cudowna kobieta.

Opinia dodana przez: Alicja

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

bardzo dobry lekarz- potrafi bezbłędnie zdiagnozować objawy, kieruje na odpowiednie badania, chętnie kieruje na rehabilitację

Sztygarska 28
59-300 Lubin

Bardzo bardzo odradzam tą "doktor" Szkoda czasu i pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3