Lekarze Neurolog Lublin

dr Małgorzata Kulka

SPSK 4
20-954 Lublin

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Już od wejścia do gabinetu pacjent czuje życzliwość i empatię z Jej strony. Aż chciałoby się więcej takich lekarzy😊 Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Katarzyna Dziubińska-Sławek

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani doktor Dziubińska to lekarz którego szukałam - z powołaniem, pasją i wiedzą. Rzetelnie podchodzi do wizyty, wszystko mi wytłumaczyła, poświęciła mi tyle czasu ile było potrzebne, pokrzepiła i co najważniejsze w końcu czuję się znacznie lepiej! Zwróciła też uwagę na inne aspekty i zleciła dodatkowe badania, bo okazało się, że konieczna była też wizyta u innego specjalisty, bo miałam problem nie tylko neurologiczny, co inni lekarze bagatelizowali. Jeśli to ...
Opinia dodana przez: Wąsek K
Pani doktor to najlepszy specjalista.Lecze sie u Niej od 15 lat,zawsze z pozadanym skutkiem.Ma bardzo szeroki zakres wiedzy,bezblednie laczy wszelkie dolegliwosci w calosc,czuje sie bardzo bezpieczna pod Jej okiem.Tylko Ona znalazla faktyczna przyczyne mojego udaru i dzieki Niej nie siedze "jak na bombie",bo wszystkie czynniki udarogenne skutecznie wyeliminowala.A nie poznali sie na moim przypadku tzw."najwieksze mozgi neurologiczne Lubelszczyzny".Dopiero Ona po 2 latach po mojej chorobie znalazla problem.Szkoda,ze nie pracowala wtedy ...
Opinia dodana przez: Monika Sz.

dr n. med. Iwona Halczuk

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Najlepsza Pani Doktor! Niezwykle miła, godna zaufania i rzeczowa, a do tego dokładna w badaniu. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem.
Doskonały , niezwykle kompetentny lekarz , pełen empatii , wzbudza ogromne zaufanie . Cierpie na podła odmiane sm . Zaliczyłem juz paru neurologów ,jestem po pierwszej wizycie u Pani Profesor ,z wszystkich lekarzy , którzy sie mna zajmowali , zdecydowanie jest najlepsza .
Opinia dodana przez: arnold

lekarz Agnieszka Piwnicka

Lublin

Wspaniała lekarka, zawsze chce pomóc. Dobro pacjenta jest dla Pani doktor najważniejsze. Cudowna, sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Pocińska

Lublin

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Beata Cichacz-Kwiatkowska

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Lekarz Domowy Krzysztof Sztorc
Marii Koryznowej 2B
20-137 Lublin

Bardzo mila uprzejma życzliwa uśmiechnięta pani doktor wysłucha doradzi wytłumaczy dlatego polecam panią doktor bardzo serdecznie ja Małgorzata Skoczylas

lekarz Mateusz Polberg

Lublin

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zofia Boczkowska-Pollo

20-109 Lublin

Najlepszy neurolog w mieście od zawsze. Chodziłem do pani doktor 20 lat temu,potem już przestała przyjmować na NFZ,teraz jak widzę tylko prywatnie niestety,a szkoda,bo bardzo to byłoby dobre dla pacjentów gdyby powróciła do przyjmowania na NFZ.

lekarz Jacek Kurzepa

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pełen profesjonalizm oraz życzliwe podejście. Mimo wizyt u innych specjalistów zawsze wracam do dr. Jacka Kurzepy. Widać że zależy na pacjencie i jego zdrowiu. W 100% Polecam!!!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jerzy Dekundy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet
ul Czechowska 4/1
Lublin

Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, poświęca im dużo uwagi i bardzo dobrze dba o ich zdrowie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Gocek

Szpital
Abramowicka 2
20-442 Lublin

Super neurolog! Polecam! Można liczyć na pomoc w każdy przypadku. Nie szczędzi czasu, godny zaufania i polecenia.

lekarz Barbara Mołodecka

Gabinet neurologiczny
ul. Kołłątaja 3
Lublin

Pani doktor ma duza wiedze. Kazdego pacjenta traktuje indywidualnie. Pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby. Jestem w 100% zadowolona. Lekarz z powolaniem.
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Beata Tarach

20-109 Lublin

Uważam że dr Tarach jest wspaniałym specjalistą neurologiem, leczyłem się u niej po wypadku i bardzo mi pomogła. Zleciła tomograf i specjalistyczne badania potem ustaliła mi skuteczne leczenie. Ma dobre podejście do swoich pacjentów, nie spotkałem się jeszcze z sytuacja aby odmówiła mi przyjęcia.

lekarz Katarzyna Hanus-Atras

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Takich lekarzy z przykrością muszę stwierdzić nie spotyka się zbyt często ..Pani doktor przed postawieniem słusznej diagnozy bardzo długo i dokładnie przeprowadzała badania tak, że nawet kiedy już miała pewność co to za przypadłość to już ta informacja tak nie bolała a leczenie sprawia ,że komfort życia z tym nie jest taki najgorszy. .Miałem szczęście
Opinia dodana przez: Ryszard
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Neurolog
                                       dr n. med. Sebastian Szklener

dr n. med. Sebastian Szklener

Centrum Medyczne Hope Clinic
Nałęczowska 18A/U7
Lublin

Pan dr Szklener to bardzo przyjazny i empatyczny lekarz. Badanie EMG przeprowadził wnikliwie i w bardzo bezstresowej atmosferze, tlumaczac co kolejno bedzie robil i co pacjent bedzie czul. Przed badaniem wysłuchał uważnie, obejrzał wyniki innych badań, uspokoił. Bardzo polecam za wnikliwość i profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Bohdan Darwaj

20-109 Lublin

Jakiś czas temu robiłem EEG głowy u Dr. i było to kolejne z już robionych ale w innych miejscach/placówkach. W moich odczuciach, to nie jestem pewny co do samych wyników badan. W trakcie badania byłem często rozpraszany (rozmowy/hałas dochodzacych z korytarza, pokasływania personelu medycznego jak i samego Dr.) a wydaje mi się że powinm być się maksymalnie skoncentrowanym/skupionym na samym badaniu. Dlatego nie jestem pewnien rezultatu samego wyniku (jest on ...

dr n. med. Piotr Dropko

20-109 Lublin

Świetny specjalista. Jestem naprawdę zadowolony z badań u doktora. Wielokrotnie byłem zmuszony do wykonywania EEG po wypadku samochodowym. Doktor bardzo dobrze zajął się moim leczeniem. Doskonale odczytuje i opisuje EEG, jego konsultacje są bardzo konkretne, prosto i wyczerpująco wyjasnia co trzeba zrobić i w jaki sposób postapić. Jestem bardzo zadowolony i polecam!
Jest bardzo dobrym doktorem mam wielkie szczęście że trafiłem na tak dobrego i wspaniałego dokora polecam.
Opinia dodana przez: Adam