Neurolog Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Polecam panią doktor Wywiał ! Rzeczowa kompetentna ! Pogodna,uprzejma zawsze chętna do pomocy.

AS-MED

Mińsk Mazowiecki

Dr Chmielewski to lekarz z prawdziwego zdarzenia, przez DUŻE ,, L''. Miły, kompetentny, interesujący się losem dziecka. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, bardzo dobrze tłumaczy, doradza, widać, że naprawdę chce pomóc. Jako jedyny (w moim doświadczeniu) wystawia paragony za porady, co tylko podkreśla jego uczciwość. Naprawdę polecam każdemu. Doskonały neurolog dziecięcy. Interpretował mi wyniki dziecka przez telefon, za darmo, nie kazał przyjeżdżać na kolejną wizytę, nie naciągał-jak co poniektórzy. Lekarz z pasją, wielką wiedzą i sercem.

Opinia dodana przez: MaryJane

SPZOZ
Kościuszki
Mińsk Mazowiecki

dr. Lęczycka to najlepszy neurolog w Minsku Maz.JEST BARDZO WYROZUMIALA i zawsze stara się pomóc pacjetowi w potrzebie.

Opinia dodana przez: elzbieta

Mińsk Mazowiecki

Kompetentna, z odpowiednim podejściem zarówno do choroby, jak i pacjenta. Zdecydowanie polecam. Najlepsza w Mińsku Mazowieckim.

Opinia dodana przez: Iwona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
Mińsk Mazowiecki

Dziwne, że prowadzić może jeszcze praktykę lekarską, oskarżona z 267 zarzutów za poświadczanie nieprawdy w dokumentacji medycznej - dwie sprawy karne w toku jedna (większa ponad 260 zarzutów) przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Wola IV K 184/12, druga w Mińsku Mazowieckim, za pieniądze załatwiała wszystko, np. 100% skuteczna we wnioskach rentowych, ze swojej starszej siostry także doktor neurolog Zofii Marczak zawsze się śmiała, że tamta leczy ludzi, a ona załatwia papiery...Obecnie żona (trzeci mąż, poprzednio - z domu Marchel: Kubica, Nieleszczuk) gangsterka Włodzimierza Szostaka - skazanego za produkcję amfetaminy

Opinia dodana przez: Krzysztof

None
Konstytucji 3-go Maja 2/17

SPZOZ
ulica Szpitalna 37

AS-MED
Kościuszki 17
Mińsk Mazowiecki

Przychodnia Lekarsko-Analityczna przy ''MAY-POL'' Spółce z o.o.
ul. Mikołaja Kopernika 5