neurolog nysa

lekarz Joanna Artiuchow-Merchut

None
ulica Kaczkowskiego 3
Nysa

Powyższe komentarze to sama prawda super lekarz szkoda że ma odległe terminy wizyt ale to tylko świadczy otym iż jest dobra w swoim fachu skoro tylu ludzi się do niej umawia

lekarz Włodzimierz Gawlik

Bohaterów Warszawy 21
Nysa

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

lekarz Maciej Owczarek

Vita

Nysa

Jeśli szukacie naprawdę dobrego i uczciwego lekarza to polecam Macieja Owczarka. Zaopiekował się mną jak przyjacielem.

Opinia dodana przez: Mirosław

Ryszard Grymin

Bohaterów Warszawy 21
Nysa

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

lekarz Andrzej Pyziak

chodakowskiego 9
Nysa

Chciałabym podziękować Dr Pyziakowi za profesjonalną opiekę nad moim mężem. Doktor zawsze miał dla nas czas i potrafił wszystko wyjaśnić prosto i dokładnie. Dziękuję za szczególną cierpliwość i wyrozumiałość podczas tak trudnego dla mnie okresu. Mogę polecić Pana doktora innym pacjentom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: Halina W.

dr n. med. Jacek Miarka

Neurolog   (+2 więcej)

Moniuszki 11 lok. 1
Nysa

Dobry fachowiec choć zdarza się mu być opryskliwy nie lubi osób palących papierosy za palenie robi awanturę pacjentom na oddziale a czasem też "karnie" wypisuje ze szpitala

lekarz Dorota Przybyłowicz-Womperska

Nyski Ośrodek Onkologii "Onkovit" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47
Nysa

Szkoda tracić skierowania. Z doświadczenia własnego i opinii znajomych najczęstsza diagnoza to "ja tu nic nie widzę".

lekarz Maciej Owczarek

Vita