opole neurolog

Endokrynolog

endokrynologia
Nauczycielska 2
Wrocław

jestem pod opieką pana doktora już bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, wiedza kompleksowa, profesjonalne podejscie, gorąco polecam

lekarz Maciej Szcześniak

Neurolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu, jest bardzo dobry kontakt z lekarzem odpowiada na sms oddzwania

lekarz Iwona Gawda

Gabinet Neurologiczny
Ozimska 22
Chwałkowice, Opole

Przemiła , przesympatyczna , służąca pomocą w każdej sytuacji.Polecam .Szkoda że tak mało lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Pani Gawda najlepsza lekarka jaką znam.

lekarz Robert Zdanowski

None
ulica Książąt Opolskich 48-50
Opole

potwierdzam wcześniejsze opinie i bardzo polecam p. doktora, wysokiej klasy specjalista , sympatyczny człowiek , bardzo życzliwy

lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

Dębowa 5
Chwałkowice, Opole

Jest przede wszystkim Człowiekiem,kompetentym miłym i uprzejmym.Jeżdżę z Córką już ponad 12 lat i nie zamieniłabym na innego lekarza.Wyprowadził Ją na prostą.Polecam...
Kompetencje5

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Osiński

Opieki Zdrowotnej "ADMET" CENTRUM UTRZYMANIA ZDROWIA
ulica Chabrów 58
Opole

Po wypadku w 2010 r. z bólem potylicznym, kręgosłupa szyjnego i rwą ramienną zgłosiłem się do ortopedów i neurochirurgów. Każdy zalecał operację kręgosłupa szyjnego.Pan doktor spojrzał inaczej. Wytłumaczył mi skąd biorą się moje dolegliwości. Przestrzegł, że operacja nie zakończy problemów bólowych i jeszcze spowoduje dalsze uszkadzanie sąsiednich stawów.Zaproponował inne leczenie, leki i do tego rehabilitację .Wiem, że dyskopatię pourazową mam do końca życia, ale teraz wiem też jak z nią walczyć i jak zapobiegać postępowi choroby. Inni specjaliści, w tym profesorowie neurologii i ortopedii poparli stanowisko dr-a Osińskiego.Jestem już w zaawansowanym wieku (56 l.) i muszę się ograniczać ruchowo. Rehabilitacja poprawia jakość życia i niweluje pojawiające się dolegliwości bólowe.Do zawodu nie mam już szans powrócić (praca na wysokości) Teraz wiem jednak jak dbać o kręgosłup i oszczędzać jego zużycie.
Gorąco polecam Pana doktora Osińskiego innym cierpiącym na bóle neurologiczne.

Opinia dodana przez: cisowski27 cisowski27

dr hab. n. med. Czesław Jeśman

warańskiego
Opole

Świetny lekarz, a do tego sympatyczny. Zgadzam się z przedmówcami, że podnosi na duchu i stara się przekonać pacjenta, że może prowadzić normalne życie. W moim przypadku idealnie dobrał leki i opanował chorobę, za co jestem mu bardzo wdzięczny.

lekarz Katarzyna Bojkowska-Otrębska

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
Opole

serdecznie polecam panią doktor,bardzo dobry lekarz dużo czasu poświęca pacjentom ,miła,życzliwa,uprzejma przede wszystkim bardzo kompetentna

lekarz Renata Fornalik-Cymbalista

Książąt Opolskich 48/50
Chwałkowice, Opole

Prawdziwy lekarz z powołania,bardzo po ludzku podchodzi do każdego chorego, nie standardowo i rutynowo.Szkoda, że pracuje tylko w szpitalu, nie ma prywatnego gabinetu.

dr n. med. Zbigniew Kuziara

MEDREM-POLIKLINIKA
Damrota 5
Chwałkowice, Opole

Lekarz bardzo mily,kompetentny, zainteresowany pacientem. Poswieca pacientowi odpowiednia ilosc czasu i uwagi.Godny zaufania i polecenia.Przyjezdza na wizyty domowe.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Zarębska-Madej

WSZN w Opolu

Chwałkowice, Opole

Wspaniała lekarka, cierpliwa , traktuje pacjenta podmiotowo , potrafi go zrozumieć i wysłuchać