Opolskie Neurolog

ulica Kaczkowskiego 3
48-300 Nysa

Powyższe komentarze to sama prawda super lekarz szkoda że ma odległe terminy wizyt ale to tylko świadczy otym iż jest dobra w swoim fachu skoro tylu ludzi się do niej umawia

Kluczbork

Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego

Opinia dodana przez: Anita

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

Vita

Nysa

Jeśli szukacie naprawdę dobrego i uczciwego lekarza to polecam Macieja Owczarka. Zaopiekował się mną jak przyjacielem.

Opinia dodana przez: Mirosław

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu, jest bardzo dobry kontakt z lekarzem odpowiada na sms oddzwania

Samodzielny Szpital dla Nerwowo i Psycjicznie Chorych

48-140 Branice

Polecam. Dr poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu - wszystko tłumaczy i jest bardzo kulturalny.

Kluczbork

bardzo dobra lekarka,lecze sie u niej od 2005r. na padaczke.wysluchuje moich prosb i je spelnia.powoli i dokladnie wszystko tlumaczy.bardzo polecam!!!

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Przemiła , przesympatyczna , służąca pomocą w każdej sytuacji.Polecam .Szkoda że tak mało lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Pani Gawda najlepsza lekarka jaką znam.

Platanowa 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

wizyta skuteczna jak najbardziej, polecam wszystkim z problemami tego typu, lekarz godny zaufania!!!!!!!!!

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.