pomorskie neurolog

dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

Zdecydowania w postępowaniu bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan
chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega

Zdecydowania w postępowaniu bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan
chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega
bardzo kompleksowo, czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki ale do tak
dobrego specjalisty warto poczekać.

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

dr n. med. Zyta Banecka-Majkutewicz

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Od trudnych przypadków. Zaangażowana. kompetentna. Bada dokładnie. Bardzo polecam.

lekarz Paweł Przybyłowski

Centrum Medyczne Salus
ulica Kościerska 9
Chojnice

Pierwszy lekarz, który potraktował mnie z moją chorobą w sposób wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu wizyty.

lek. med. Dawid Parzybut

Neurolog

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Powstańców Warszawy 5
Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Paaaat

dr n. med. Agnieszka Matheisel

Neurolog dziecięcy

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Grzegorz Kozera

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska