poznań neurolog

Neurolog   (+1 więcej)

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ulica Juraszów 7/19
Poznań

Specjalista to dobre określenie - wysoki poziom wiedzy, etyki i co ważne kultury osobistej. Nie zdarza się to zbyt często z mojego doświadczenia. Jak najbardziej pozytyw.

dr n. med. Hanna Kusza

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.

Opinia dodana przez: lukasz

dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Mam powtarzające się od wielu lat zapalenie nerwu twarzowego. Przeszedłem wielu lekarzy, ale Pani doktor była pierwszym, który skierował mnie na rezonans głowy. Może wreszcie skończy się mój problem. Badanie było rzeczowe, pierwszy raz z należytą starannością i uprzejmością, nie na zasadzie "następny proszę". Pierwszy raz ktoś wyjaśnił i uzasadnił sposób brania lekarstw. Pilność zabiegów krótko od powstania choroby przynosi efekt. Uważam, że zrobiła maksymalnie co mogła. Przyjęła mnie dodatkowo ponad plan. Życzę sobie i innym takich lekarzy. My pacjenci nie należymy do łatwych i przyjemnych klientów, zwłaszcza po przejściu od kolejki do kolejki. Po którejś wizycie u podobnego specjalisty może nie o wszystkich objawach informujemy tego kolejnego, nam wydaje się, że powinien on to wiedzieć i stąd później niewłaściwa diagnoza. Życzę sukcesów Pani doktor i cierpliwości do nas pacjentów. Tak trzymać.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Centrum Medyczne neoMedica
ul. Świetlana 25

Średnia ocen: 5/5

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Opinia dodana przez: Anita

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Neurolog

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161

Średnia ocen: 5/5

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

LUX MED
ulica Wichrowa 1

Średnia ocen: 5/5

Nawet prywatnie za 200 zł lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi ja Pani doktor Dagmara przy wizycie na fundusz. Odpowiedziała na każde zadane pytanie. Poświęciła mi 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor każdemu kto szuka dobrego neurologa.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mieczysław Krawczyk

None
Altanowa 18

Średnia ocen: 5/5

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Barbara Mleczak

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog   (+1 więcej)

None
Sadowa 19 A

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały, pełen empatii człowiek , świetny specjalista z cudownym podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
Łazarz, Poznań

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.

Opinia dodana przez: Magdalena

Hanna Hertmanowska

woj szp
juraszow

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobra, poświęca bardzo dużo czasu, umie słuchać, a przy tym jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem