Rudna

Kardiochirurg Rudna Mała dr n. med. Witold Mazur

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Rudna Mała

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

36-060 Rzeszów

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam

Opinia dodana przez: Kamil

36-060 Rzeszów

Operowana byłam przez pana doktora Wejmana i wszystko było na najwyższym poziomie.Dziękuję za to, że moja stopa po operacji wygląda ładnie i mogę chodzić w sandałkach.

Opinia dodana przez: Alicja

36-060 Rzeszów

Procedury ten lekarz ma jasne ,dzwoni się czy jest możliwość zabiegu w danym czasie .Miałam 3 artroskopie od ręki i dzięki temu w ogóle chodzę.Jaki nie ma już kasy to nie ma.
Jedni mogą czekać inni nie ,a on musi ...

Jedni mogą czekać inni nie ,a on musi decydować kto ważniejszy.
Cieszę się ,że właśnie tak jest ,bo w naszym kraju każdy jest najważniejszy,najmądrzejszy i oczywiście natychmiast musi mieć co chce.Opanujmy się

lekarz Ewa Dubik

Pediatra, Rehabilitant