Neurolog Rumia

NZOZ RadiolologicaNet Pytlewski&Ryterski
84-230 Rumia

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.

Opinia dodana przez: mariola

NZOZ RadiolologicaNet Pytlewski&Ryterski
84-230 Rumia

Profesjonalizm i spokojne podejście.
Badanie przeprowadzone rzeczowo i bez patrzenia na zegarek. Czułem się jak pacjent u lekarza a nie klient baru szybkiej obsługi.
Tak trzymać!

Profesjonalizm i spokojne podejście.
Tak trzymać!

Opinia dodana przez: Kamil

Przychodnia POZ
Katowicka 14
84-230 Rumia

Prawdziwy lekarz z powołania. Pierwszy raz trafiłam na takiego specjalistę. Cierpliwy, uprzejmy, dążący do wyjaśnienia przyczyny, choroby. Lekarz godny zaufania z sercem na dłoni. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: Natalia

Radiologica Net
Rumia

Pani doktor to jest jak dr House szuka , bada i diagnozuje z niesamowitą skutecznoscia nawet rzadkie przypadki jak mój. Szkoda ,ze nigdzie nie przyjmuje prywatnie ...