Neurolog Sandomierz

lekarz Irena Łabudzka

None
ulica Armii Krajowej 1
Sandomierz

Pani doktor Łabudzka to wspaniały lekarz, cudowny człowiek, pełna empatii do chorego, budzi bezwarunkowe zaufanie. Młodzi neurolodzy sandomierscy bądźcie jak Wasza Wice-Szefowa, powielajcie Jej postawę. Wierzcie - lżej chorować, lekarstwa są tylko dodatkiem. Jestem zachwycona postawą Pani Doktor i wiem, że takie z.danie ma każdy kto Ją spotkał. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i oczywiście dziękuję za uratowanie lewej ręki.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Marcin Grzesik

Neurolog

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
Sandomierz

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem, który nie bagatelizuje objawów bólowych i wszelkich innych dolegliwości towarzyszących chorobom .
Z szacunkiem ...

Z szacunkiem i należną uwagą odnosi się do pacjenta. W kontaktach zaskakuje normalną relacją, w której trudno byłoby się doszukać traktowania "z góry". Leczenie opiera na wymaganej diagnostyce oraz gdy wymaga tego sytuacja na konsultacjach z lekarzami innych specjalności, co świadczy o kompleksowości podejścia. Choć wiem, że na niektóre pytania o ból nie ma jednoznacznej odpowiedzi, to czasem chciałabym może dłuższej rozmowy. W czasie wizyt w poradni i podczas badań wykonywanych przez Pana Doktora z cierpliwością i zrozumieniem poświęca czas, choć przy "tonach " papierów do wypełnienia nie jest to łatwe. W czasie pobytu szpitalnego brakowało mi jedynie czasem zwykłego uśmiechu i zwykłego " jak się pani czuje", co absolutnie nie rzutuje na kompetencje i bynajmniej nie świadczy o braku wrażliwości, czy uprzejmości.
Z całą pewnością Pan Doktor rozumie czym jest ból i zna wartość chwil, w których daje się go uśmierzyć. Polecam tego Lekarza. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: eli

lekarz Józef Kotarski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

None
ulica Armii Krajowej 1
Sandomierz

Pan Kotarski wykrył u mojego syna cytomegalię. Maluch dzięki niemu był pod kontrolą okulisty, laryngologa, miał rehabilitację i wszelkie badania. Przyjął go na oddział żeby zbadać go pod każdym możliwym kontem. Syn ma już 4 lata i po chorobie nie ma śladu.

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Piotr Sobolewski

Mickiewicza 12
Sandomierz

wspaniały człowiek i lekarz. wybitny specjalista w swojej dziedzinie. szanujący pacjentów.
polecam

polecam

Barbara Loch

Sandomierz

Witam. Bardzo kompetentna pani Doktor, pomocna i cierpliwa, nie poddaje się stresowi zarówno nas rodziny, jak i presji czasu.

Opinia dodana przez: Marcin