Neurolog Sosnowiec

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
Sosnowiec

Najlepszy neurolog jakiego poznałem a leczę kręgosłup od ponad 30 lat. Szczera do bólu, kompetentna a przede wszystkim zaangażowana.

Opinia dodana przez: Janusz

None
Przygraniczna 32
Sosnowiec

Lekarz z dużą wiedzą! Jeden z najlepszych neurologów z jakimi się spotkałem. Miły, uprzejmy, świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Opinia dodana przez: Jarosław

Dworska 1

Rzeczowy, o wielkiej kulturze, uczciwy specjalista

Rzeczowy, o wielkiej kulturze, uczciwy specjalista

Specjalistyczny gabinet Psychiatryczny
3-go Maja 14, DT SEZAM, III piętro
Sosnowiec

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.

lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
Sosnowiec

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz. Nasze dziecko miało jak się właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy niską hemoglobinę i potrzebna była transfuzja krwi. Zdecydowanie leczenie, uprzejmość i super podejście do pacjenta jest u niego najważniejsze! Polecam

Opinia dodana przez: Katarzyna

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
Sosnowiec

bardzo dobry kompetentny lekarz wszyscy powinni tacy byc jest jak lekarz z lesnej gory z serialu na dobre i na zle polecila bym ta lekarke wszystkim urszula gagorowska

Takich lekarzy jak Pani Anna już prawie nie ma - a szkoda! Wspaniały lekarz, diagnosta ale przede wszystkim cudowny człowiek. pełna empatii, zrozumienia i oddania pacjentom, np. Pani Anna potrafi nad ranem zadzwonić z pytaniem "jak się pani czuje" , niebywałe. Mam szczęście, że udało mi się poznać taką neurolog. Ta Pani uratowała mojej córce życie...

Opinia dodana przez: Irena

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
Wojska Polskiego 19
Sosnowiec

Miły i sympatyczny lekarz Leczy mnie już długo godny polecenia docieka przyczyny choroby Agnieszka p

Opinia dodana przez: Agnieszka

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Szpital Miejski
Szpitalna
Sosnowiec

Pani doktor bardzo miła wysłucha pacjenta zaczyna od skierowanie na porządne badania,potem dopiero diagnoza.Pomogła mi bardzo polecam każdemu.Iwona G