Neurolog Starachowice

Starachowice

Byłam leczona na Oddziale.Pan doktor bardzo mi pomógł i postawił trafną diagnozę .Lekarz kompetentny i godny polecenia

Jolanta Sadowska-Kieszek Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLMED" - Filia w Starachowicach
Na Szlakowisku 8
27-200 Starachowice

Pani doktor to świetny specjalista i wspaniały człowiek rozumiejący pacjentów i oddany swojej pracy. Jeśli pacjent ma problem i coś go niepokoi pani doktor odbiera telefon nawet w dni wolne od pracy i spokojnie udziela informacji.Tacy lekarze obecnie rzadko się zdarzają. Nigdy nie pisałam opinii o lekarzach, ale o tej Pani doktor warto!Polecam!

Opinia dodana przez: marzena

Starachowice

uważam ,że lekarz z powołania świetne indywidualne podejście do pacjenta , czas w pełni wypełniony bez zbędnej gadki ,dokładna, szczegółowa. Wszystkie niezbędne badania wykonane trafna diagnoza i odpowiednie leczenie- Polecam z pełnym przekonaniem.

Prywatny Gabinet Neurologiczny
Krywki 11
27-200 Starachowice

Bardzo się cieszę ,że trafiłem na Panią Doktor.Bardzo mi pomogła i nadal pomaga. Jest miła, konkretna, co niektórym się nie podoba i bardzo dokładna .A co najważniejsze ma zawsze ciepłe słowo dla starszego człowieka.

szpital powiatowy

Starachowice

Nie zgodzę się z w/w opiniami. Po dzisiejszej wizycie u Pana Dr. (mimo iż nie byłam zapisana) Pan doktor wykazał się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Poświecił mi bardzo dużo czasu wysłuchał i skierował na odpowiednie badania. Polecam serdecznie. (Dobry Lekarz nie zawsze musi witać uśmiechem i wielką serdecznością)!!!

Opinia dodana przez: Kaśka

Starachowice

DOBRY lekarz nie piszcie glupot ja tez chodze i nie nazekam dostaje rechabilitacje leki i mi pomaga nie jest bogiem zeby kazdemu pomuc ,jest uprzejmy nawet mnie zgadal dlaczego tylko raz w roku bylam uniego a chodze kasowo.

Opinia dodana przez: ZUZANNA

PZOZ STARACHOWICE