Neurolog Warszawa

Neurolog Warszawa dr n. med. Michał Sobstyl

Gabinet Lekarski

Pan Michał Sobstyl dr n. med. jest wspaniałym fachowcem jak i człowiekiem. Ma niesamowite podejście do osoby potrzebującej pomocy. Wszystko po kolei wytłumaczy i zawsze ma czas na rozmowę. Byłam ostatnio na zabiegu metodą głębokiej stymulacji mózgu, ponieważ od wielu lat cierpię na dystonię. On jako jedyny zaoferował mi pomoc, teraz czekam na rezultaty wszczepienia stymulatora i wiąże z tym wielkie nadzieje. Polecam każdemu tego neurochirurga, kto ma problemy z tą chorobą.

Opinia dodana przez: Bogusława

Filia Nr 4
Okólnik 2

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.

Opinia dodana przez: Leszek

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Vita Med
ul. Meissnera

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Dr Niemirowski okazał się świetnym specjalista i bardzo przyjaznym człowiekiem. zlecił mi odpowiednie badania i leki, czuje się spokojhniejsza. Sama rozmowa z nim ukaja.
Jako człowiek wzbudza zaufanie, bije od niego dobroć i ciepło. Wiem, że mi pomoże :)

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Ann

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.