Neurolog Warszawa

Filia Nr 4
Okólnik 2

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.

Opinia dodana przez: Leszek

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Ann

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Vita Med
ul. Meissnera

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Dr Niemirowski okazał się świetnym specjalista i bardzo przyjaznym człowiekiem. zlecił mi odpowiednie badania i leki, czuje się spokojhniejsza. Sama rozmowa z nim ukaja.
Jako człowiek wzbudza zaufanie, bije od niego dobroć i ciepło. Wiem, że mi pomoże :)

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po raz pierwszy biorę udział w ocenie ale robię to specjalnie, bo chcę w ten sposób podziekować PANI DOKTOR ZA WSZYTKO:
ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY.
A PROBLEM NIE ŁATWY...
NIGDY NIE MIAŁAM LEKARZA KTÓREGO DARZYŁAM WIĘKSZYM ZAUFANIEM I SZACUNKIEM ORAZ SYMPATIĄ - naprawdę idę na wizytę z przyjemnością i wiem , że otrzymam pomoc. Dziekuję Pani z całego serca.
Mariola Kazubska