Neurolog Warszawa

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.

Opinia dodana przez: Leszek

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Dr Niemirowski okazał się świetnym specjalista i bardzo przyjaznym człowiekiem. zlecił mi odpowiednie badania i leki, czuje się spokojhniejsza. Sama rozmowa z nim ukaja.
Jako człowiek wzbudza zaufanie, bije od niego dobroć i ciepło. Wiem, że mi pomoże :)

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Vita Med
ul. Meissnera

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

None
Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Ann

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
Wola, Warszawa

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po raz pierwszy biorę udział w ocenie ale robię to specjalnie, bo chcę w ten sposób podziekować PANI DOKTOR ZA WSZYTKO:
ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY.
A PROBLEM NIE ŁATWY...
NIGDY NIE MIAŁAM LEKARZA KTÓREGO DARZYŁAM WIĘKSZYM ZAUFANIEM I SZACUNKIEM ORAZ SYMPATIĄ - naprawdę idę na wizytę z przyjemnością i wiem , że otrzymam pomoc. Dziekuję Pani z całego serca.
Mariola Kazubska

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.

Opinia dodana przez: Anna Korycka

Poradnia chorób mięśni
Banacha 1

Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.