Neurolog Warszawa

Med Expert
Łukowska 27

Nie ma lepszego neurologa w Warszawie przekonałem się o tym w wieku 15 lat był to wówczas jedyny lekarz który podjął się mojego leczenia przy pourazowym obrzęku mózgu po tym jak zostałem kopnięty w głowę ponieważ jestem z 29.12 lekarze dla dorosłych odsyłali do lekarzy dla dzieci i odwrotnie tylko Pani doktór Pasek podjęła się mojego leczenia za co bardzo dziękuję.Dzięki takim lekarzom możemy uzdrowić polską służbę zdrowia.

Z poważaniem

Wojciech Sikorski

Opinia dodana przez: Wojciech

LUX MED
Migdałowa 4

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Fantastyczny Lekarz. Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Wzbudza zaufanie. Polecam.

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów 128

Lekarz bardzo kompetentny, o wysokiej kulturze osobistej widocznej w podejściu do pacjenta, bez bezwzględnego ukierunkowania na własne zyski materialne (zachowanie nie obce wielu "specjalistom" w dziedzinach medycznych).

Gabinet Neurologiczny Centrum
Widok 10

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

Renesansowa 5a

Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę.
Bardzo polecam, świetny neurolog.

Bardzo polecam, świetny neurolog.

Opinia dodana przez: Monika

KAAR-MED

Godny polecenia neurolog, dużo mi pomogła-Alicja.W

Godny polecenia neurolog, dużo mi pomogła-Alicja.W

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

instytut psychiatrii i neurologii

Wspaniały lekarz i Człowiek! Bardzo się cieszę, że trafiłam pod Jego opiekę, wiem, że jestem bezpieczna!
Ma świetne podejscie do ...

Ma świetne podejscie do pacjenta, podczas badania wprowadza miłą, bezstresową atmosferę, co jest niesamowicie ważne zwłaszcza w przypadku chorych neurologicznie. GORĄCO POLECAM !
Pacjentka - Beata O.

Opinia dodana przez: Beata

CSKAM
Banacha 1

Zdecydowanie najlepszy, najbardziej kompetentny z lekrzy, z którymi maiłam kontakt -a było ich wielu. Rewelacyjne kompleksowe podejście do chorób pacjenta.