Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Neurolog Wejherowo

Jadwiga Moździerska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Do Pani Doktor chodzę na wizyty około 6 lat. Jest bardzo cierpliwą, ciepłą osobą.Przedewszystkim wyrozumiałą z dużą empatią dla pacjenta.Poświęca czas na tłumaczenie choroby .Zawsze coś doradzi.Nigdy nie daje odczuć że się śpieszy bądź nie ma czasu.Podziwiam jej spokój.Oby więcej takich lekarzy.Zycze dużo zdrowia i sił. Pacjentka
Opinia dodana przez: Justyna

Marek Kużel

Neurolog dziecięcy

szpital .im. Floriana Ceynowy
Wejherowo ul. Dr.A.Jagalskiego 10
Wejherowo

Byłam na wizycie u Pana z niespełna roczną córką. Lekarz z super podejściem do dziecka. Zbadał córkę, dał skierowanie na dalszą diagnozę. Po wszystkim wytłumaczył i rozwiał moje wątpliwości. Jestem zadowolona, a najważniejsze, że córka zdrowa!
Opinia dodana przez: Maggie
Bardzo uprzejma, życzliwa i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi w trakcie konsultacji - lekarz, jakiego można życzyć wszystkim!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Lucyna Piechota

Psychiatra, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Super Lekarka. Kompetentna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz fachowe wyjaśnienie przyczyn choroby neurologicznej. Leki dopasowane rewelacyjnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Eugeniusz Raczko

Przychodnia Pulmonologiczna
Nanicka 20
84-200 Wejherowo

Nieuprzejmy, zarozumiały, beznadziejny lekarz, nie słucha pacjenta, nie pozwala pacjentowi wypowiedzieć się na temat dolegliwości z jakimi się do niego udał, odsyła pacjenta z niczym do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na rtg czy L4 mimo że stwierdził niezdolności do pracy, nie wystawił zaświadczenia o zakazie dźwigania i z tym również odesłał do lekarza rodzinnego. Mało tego zwraca się do pacjenta " nie gadamy, mnie interesuje co boli i od ...

lekarz Maciej Różycki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
dr. Alojzego Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Dołączam zdecydowanie negatywną opinię! Przyszedłem do niego z rentgenem kręgosłupa i USG tarczycy a wyszedłem z psychotropem na padaczkę, po którym wylądowałem na SOR! Zapłaciłem 180zł, poświęcił mi 5 minut, nie postawił żadnej diagnozy, nie wyjaśnił mi, co mi może dolegać, nie podjął żadnego leczenia. Powiedział tylko, że da mi lek przeciwólowy z górnej półki. Dziękuję za takie leczenie! Byłem u niego w zeszły poniedziałek i wieczorem wziołem pierwszą tabletkę, ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Halina Karnecka-Dolińska

Psychiatra, Neurolog

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Jakaś porażka w traktowaniu pacjentów na sorze,zero wychowania i empatii ,badania wykonuje na siłe nie patrząc na próg bólowy pacjenta,przy badaniu zachowuje się w sposób chamski ,sprawia wrażenie jak by pracowała za karę,nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony lekarza,jak najdalej od takich lekarzy!!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Kurzel

Neurolog dziecięcy

Wejherowo

lekarz Mariola Wojt-Węgrzyn

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42

lekarz Dorota Żelewska

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10

lekarz Radosław Wróblewski

ul. Pucka 11/gab.16

lekarz Anna Olszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Chopina 15