Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neurolog Zabrze

profesjonalna miła sympatyczna i ładna potrafi bardzo skrupulatnie ocenić stan i wskazać formę leczenia

Agnieszka Machowska-Majchrzak

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Klinika Neurologii
41-800 Zabrze

Świetny lekarz. Dwa lata chodziłem po różnych lekarzach i nikt nie potrafił podać przyczyn moich dolegliwości, a doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała prawidłowo! Zapisała mi leki i wreszcie mogę normalnie funkcjonować i wiem co leczyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: G. Woźniak
Naprawdę lekarz godny polecenia! Jest to osoba rzetelna, komunikatywna, bardzo ale to bardzo uprzejma. Widać, że zna się bardzo dobrze w swoim fachu. Jestem obecnie w trakcie leczenia kręgosłupa, pokierowała gdzie trzeba, wyjaśniła odpowiednio jakie leki brać i co robić. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Daniel Borowski

Rejmed
41-800 Zabrze

Po dwóch tygodniach intensywnego bólu i całkowitej dysfunkcji ruchowej z powodu rwy kulszowej i mało skutecznym leczeniu farmakologicznym miałem szczęście trafić na oddział neurologiczny Szpitala Miejskiego w Zabrzu pod kierownictwem Pana Ordynatora Daniela Borowskiego. I tu po dwóch dniach nastąpiła zasadnicza metamorfoza w moim stanie chorobowym. Pełny profesjonalizm, doskonałe wyczucie, natychmiastowe działanie i indywidualne podejście do pacjenta przez Pana Doktora Borowskiego i Jego Zespół w ciągu niespełna dwóch dni otworzyły ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Elżbieta Mokrosz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Dziś byłam u Pani Doktor pierszy raz, byłam razem z babcią.Jestem pod wielkim wrażeniem Pani Doktor,pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który z taką cieerpliwością i zaangazowaniem podchodził do pacjenta.Pani Doktor jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą.Udzieliła mi naprawdę wystarczającej odpowiedzi na temat zdrowia mojej babci. Naprawdę gorąco polecam Panią Doktor.Napewno każdy będzie zadowolony po wizycie u niej;-)

dr n. med. Grzegorz Mazur

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Bardzo dobry, kompetentny specjalista o dużym doświadczeniu, kulturze osobistej i empatii. Bardzo dokładny. Cierpliwie tłumaczy pacjentowi wyniki badań, wnioski z przeprowadzonej konsultacji i zalecenia. Lekarz w najwyższym stopniu godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej C

lekarz Teresa Porwisz-Jagoda

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

Lecze sie u Pani dr od 2000r i chcialabym miec takich wszystkich lekarzy. Zawsze dobra diagnoza i trafione leki . Leczy sie rowniez moja mama i corka ktora w Anglii leczyla sie pol roku bez efektu a dr Porwisz od razu postawila diagnize z dobranymi lekami i jakos pomoglo do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam Marzena
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Lucyna Grodzicka-Zawisza

Szpital Miejski
Ptasia 13
41-800 Zabrze

Zgadzam się z opinią powyżej mnie też Pani Doktor wyleczyła podczas godzinnej pogawędki wystawiając swoją opinię jako lekarz konsultant Zus i uzdrawiając ze wszystkich chorób. Bardzo Pani dziękuję od tego czasu leczenie mi nie potrzebne -bez ubezpieczenia się nie da, no i po co były te słowa skierowane do mnie- "jest pani ciężko chorą osobą" no chyba już nie i to dzięki Pani Doktor. Jest Pani cudotwórczynią. Ogólnie jako lekarz ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ilona Kozub-Doros

Nad Kanałem 11
41-800 Zabrze

poraża, zlecenia na wiele badań, diagnoza na podstawie jednego zdania w randomowym badaniu.

dr hab. n. med. Krystyna Pierzchała

Kosmowskiej 15
41-800 Zabrze

Nie wiem skąd takie komentarze, może Pani dr stawia zbyt jednoznaczne (czasem przykre) diagnozy. Mi uratowała życie, żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, miałam padaczkę powypadkową i nie byłam tylko u jednego czy dwóch lekarzy, zchodziłam się po wielu specjalistach i wszyscy po przeczytaniu diagnozy EEG napisanej przez technika nie zbyt się zastanawiali jak mi pomóc. Dopiero jedna z uczennic właśnie Pani doktor Pierzchały (która już też nie wiedziała jak ...

lekarz Marek Wójtowicz

3 Maja 118
41-800 Zabrze

W pewnym sensie Pan Doktor uratował mi życie, zdiagnozowal to co innym lekarzom się nie udało, dzięki temu mogłam podjąć szybkie operacyjne leczenie.Zaznaczam , że sprawa była b.poważna. Zawsze będę bardzo wdzięczna, szanuję i polecam Pana Doktora.
Absolutnie unikać tego lekarza. Choruje na SM i trafiłem do tej osoby. Dzwoni do mnie i nie przedstawia się, tylko wręcz krzyczy na mnie, ze nie mam jakichś, których nawet nie wiem czy mam mieć, dokumentow. Umawia się na podanie leku na oddziale w którym pracuje, gdy przyjeżdżam twierdzi, ze nie poda leku, bo trzeba zrobić diagnostykę. Przyjazd niepotrzebny, bo chce aby przyjechać za kilka dni. Chce aby zrobić badania ...
Pani doktor pomogła mi z moim problemem zdrowotnym, jako lekarz nie ma wielu godzin czasu dla jednego pacjenta mimo to czuję się usatysfakcjonowana.

lekarz Tomasz Darski

Sądowa 7a
41-800 Zabrze

Własciciel firmy - Darski , malo uprzejmy, badania wydawany na minimalny okres czasu. Nie polecam tej przychodni

lekarz Janina Zdrzałek

Neurolog

Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1
41-807 Zabrze

Tak jak wyżej, brak poświęconego czasu, wizyty po 3 minuty, niewytłumaczone wyniki badań, brak zaleceń i kontynuacji leczenia mimo dalszych objawów

dr n. med. Anna Piekarska-Konstanty

Fitelberga 35
41-807 Zabrze

Taki człowiek nie powinien być lekarzem,nie pozwolił bym leczyć tej Pani nawet myszy.Lekarz po pierwsze powinien wiedzieć że jest dla człowieka.Jak ktoś tego nie rozumie to niech sie zwolni i idzie zamiatać ulice a nie zostaje ordynatorem w szpitalu.Przez dwa tygodnie nic od pani doktor nie można się dowiedzieć a jak już przemówiła to okazało się to stertą bzdur oczywiście zweryfikowano to w innym szpitalu na szczęście w pore zdołaliśmy ...

lek. med. Oleksandr Voloshyn

Szpital Specjalistyczny Sanvimed
ulica Moniuszki 78

lekarz Jarosław Szczygieł

Rehabilitant, Neurolog

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10