Neurologopeda

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych Specjalistyczna Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Poradnia Logopedyczna
ul. 11 Listopada 37
Stargard Szczeciński

Szczerze polecam, za wiedzę i podejście do pacjenta, zarówno małego dziecka , jak osoby po udarze. Zachwyciła mnie jej wiedza i zaangażowanie.

Opinia dodana przez: Ewa

Klinika Języka

Plewiska

Rzadko wchodze na tego typu strony,ale chcialam sie podzielić swoja opinią.Jesli szukacie Panstwo dobrego specjalisty od rozwoju to naprawde warto skorzystac z wizyty u Pani Ani.Niesamowicie nam pomogła,ocenia wiele rzeczy u dziecka i jak sie okazało problem syna wcale nie był tylko w mowie.Wiem co mam teraz robic i czuje,ze to były dobrze wydane pieniadze.
Jestem niesamowicie zadwolona,polecam kazdemu!
Monia J.

Opinia dodana przez: Monika Jaroszewska

Lucyna Boniecka

Logopeda, Neurologopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Katarzyna Śmietańska

Logopeda, Neurologopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
Tczew

Fantastyczna specjalistka. Dla naszego synka 'ciocia Ilonka'. Patrzy na dziecko całościowo. Widzi więcej niż lekarze. Potrafi pomoc.

Opinia dodana przez: ewa

Centrum Leczenia Zaburzeń Mowy
ul. Kościuszki 2 (budynek przychodni, I piętro)
Ostróda

Pani Edyta przyjmuje w przychodni logopedycznej w USK w Olsztynie. Perfekcyjny z niej specjalista. Polecam!.

mgr Marzena Mieszkowicz

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

lekarz Józef Oczadły

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Kościuszki 16
Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Anita Pociecha

Logopeda dziecięcy, Logopeda

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

mgr Jagoda Tuchowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Mowy
Torowa
Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz