Mazowieckie Neurologopeda

mgr Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

Centrum Usprawniania

Neurologopeda Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Anna

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
Zagórze

Moja córka miała przyjemność chodzić na terapią do Pani Anety. W ciągu roku zrobiła zdumiewające wszystkich efekty! Bardzo lubiła te zajęcia, chętnie na nie chodziła i pracowała z nami w domu. Pani Aneta ma w sobie cos takiego, że przyciąga do siebie dzieci, emanuje ciepłem i dobrą energią. Jako rodzice także czuliśmy się zaopiekowani i otrzymywaliśmy cenne wskazówki. Dziękujemy.

Ula mama Nicoli

Opinia dodana przez: Ula

Kalinowej Łąki 12/1

Fantastyczna osoba, które w niezwykle ciekawy sposób prowadzi zajęcia. Żadne dziecko się nie nudzi - mój starszy syn jest mocno zawiedziony, że już nie musi chodzić do Pani Iwony. Pani Iwona nie dość, że ogromnie serdeczna i sympatyczna to ma niezwykłe podejście do maluchów - nawet tych rozbrykanych, wymyślając im kolejne interesujące zadania. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Neurologopeda Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Pani Ania, jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym logopedą. Skutecznie pomogła poprawić mowę mojego synka. Bardzo polecam terapię logopedyczną w gabinecie logospec
Pozdrawiam
Justyna K. mama Piotrusia

Pozdrawiam
Justyna K. mama Piotrusia

Opinia dodana przez: Justyna

mgr Agnieszka Kowalczyk

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Edukacyjno-terapeutyczne Centrum Rozwoju i Rehabilitacji "ORTOSENSIS"
Okólna 43
05-270 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

mgr Aneta Piasecka

Aneta Piasecka
Centrum Edukacji i Rozwoju ul. Warszawska 7 Sochaczew
96-500 Sochaczew

Bardzo profesjonalny specjalista! Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu,z czystym sumieniem. Pani jest bardzo miła, uprzejma. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Anetą. No i widać duże postępy! Oby więcej takich specjalistów!

Anita Pęksyk-Sokalska

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

mgr Agnieszka Wojnar

Żory

W imieniu całego gabinetu LOGOVITA, którego jestem właścicielem ( Agnieszka Wojnar) pragnę zaznaczyć, że cenimy każdy komentarz , nawet ten negatywny. Nie każdy musi być przecież zadowolony z wizyty:) W sytuacji jednak, kiedy padamy ofiarą brudnej gry konkurencyjnych gabinetów w mieście Płocku , mówimy zdecydowane nie ! Wystawianie komentarzy przez osoby , które nawet w naszym gabinecie nie były a jedynie kierują się brakiem sympatii do naszych osób , jest nie fair ! Dla nas każdy pacjent ( czy ten duży czy ten malutki) jest najważnieszy, liczy się dla nas jego dobro i postęp w rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie !! :)