Lekarze Oborniki

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Kowalska 1
64-600 Oborniki

Od kilku lat mam problemy. Byłam już u kilku psychologów i dwóch psychiatrów. Biorę leki. Ciągle jednak nie wiedziałam, co mi do końca jest. Dopiero doktor Laube zadał mi pytania, które wcześniej nie padły i pomógł zrozumieć pewne rzeczy. Bez oceniania, co wcześniej się zdarzało. Pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim sobie wszystko poukładam, ale jest nadzieja i to najważniejsze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Amanuel Solomon

Czarnkowska
Oborniki

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Noworolnik

64-600 Oborniki

Doktor Piotr to nie tylko świetny specjalista,ale przede wszystkim bardzo dobry pełen empatii człowiek. Jego podejście do pacjenta - autentyczna życzliwość i zaangażowanie (konkretna , rzetelna informacja na temat aktualnego stanu zdrowia i możliwości jego poprawy), sprawia że chory czuje się " zaopiekowany " i pełen nadziei ,a to jest bardzo istotne w procesie powrotu do zdrowia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Donat Skrobich

Kardiolog

Obrzycka 57
64-600 Oborniki

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
64-600 Oborniki

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

64-600 Oborniki

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

Aniceta Stępińska-Krochmalska

Półwiejska 17
64-600 Oborniki

wystawiam pierwszego pozytywa, w 100% zasłużonego,słowna i bardzo zaangażowana.Kontakt telefoniczny bez problemu. POLECAM! pozd

lekarz Hanna Komarowska

Internista, Endokrynolog

64-600 Oborniki

Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Łukasz Rotnicki

64-600 Oborniki

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!! Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Aneta Pisarczyk

Vi-Med Sp. z o.o.
ulica Łukowska 12
64-600 Oborniki

Przemiła, kompetentna pani doktor robiła mi usg jamy brzusznej. Wszystko wyjaśniła. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Alicja

Iwona Okpisz

Radiolog

Jaworowa 23
64-600 Oborniki

NAjlepszy radiolog jakiego znam. Oby tak dalej Pani Iwonko.

lekarz Grzegorz Buzuk

Psychiatra

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Tomasz Mrozek

Przychodnia Lekarza Rodzinnego s.c vita kk
64-600 Oborniki

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do dziecka, całości leczenia, zawsze bardzo dobrej diagnozy i podjęcia dobrych środków w celu wyleczenia. MOje dzieci zawsze sa dokładnie przebadane, osłuchane, nigdy nic w pospiechu, Pan Doktor zawsze pomoże. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bardzo go cenię,prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marta

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)
Opinia dodana przez: Anita

dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

USI Poardnia Ginekologiczno-Położnicza ul. Szewska 5/6, Poznań
64-600 Oborniki

Chciałbym podzielić się zupełnie negatywną oceną pracy z pacjentem tej Pani. Jeżeli chodzi o wiedzę i doświadczenie - tu nie mogę się wypowiadać, lecz jeżeli chodzi o traktowanie pacjenta przez tego lekarza i jego współpracowników - tu już mogę przytoczyć kilka kwestii. Pierwszą oznaką zupełnego braku poszanowania czasu pacjenta jak i jego osoby jest czas oczekiwania, który tutaj gigantycznie długi (dla określenia w jednostkach czasu - 1,5 do 2 godzin ...
Opinia dodana przez: Konrad

mgr Aurelia Radłowska-Cholewa

Dietetyk

Caloria Gabinet Dietetyczny
Uścikowo 66F ; ul. Kowalska 1
64-600 Oborniki

Dietetyczka z powołania. Wytłumaczy, doradzi i ułoży indywidualną dietę a nie jak inne wydrukują Ci z internetu. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać i przy tym dobrze się czuć, to zgłoś się do Pani Aurelii a ona Ci pomoże jak mi pomogła schudnąć i wyjść z choroby. W stu procentach polecam.
Opinia dodana przez: Franek

mgr Anna Napiórkowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Anna Napiórkowska
ul. Czarnkowska 84
64-600 Oborniki

Pani Anna pomogła nam poradzić sobie z problemami z zachowaniem naszego syna. Szybko nawiązała z nim kontakt, a nam udzieliła cennych wskazówek do postępowania z synem. Wystarczyło kila wizyt i była widoczna poprawa.

lekarz Ireneusz Krysztofiak

przy szpitalu 111 poznan
Droga Leśna 45 lok. 1
64-600 Oborniki

Serdecznie polecam pana doktora, prowadzi już moja druga ciąże i jestem bardzo bardzo zadowolona. Zawsze dopytuje o samopoczucie, dolegliwości czy choroby które pacjentka posiada. Czasem jest opóźnienie w czasie ale zawsze wizyta przebiega prawidłowo

lekarz Jan Gorczyński

Lekarz rodzinny, Patomorfolog

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a
64-600 Oborniki

Bardzo dobry lekarz, poswieca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie ma problemu by skierowal na jakieś badania, do specjalisty czy szpitala. Potrafi postawic prawidlowa diagnoze i leczenie. Kontakt bardzo dobry. Otwarty, przede wszystkim ludzki i wszystko potrafi wyjaśnić jak trzeba. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Sylwia