Odbudowa Brakow Zebowych

Wolny termin: dzisiaj o 10:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Wolny termin: 1 Cze o 09:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi
Stomatolog Katowice lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Profesjonalizm i doskonała opieka. Miałem przyjemność, dosłownie przyjemność, wybrać się do gabinetu Prodenta na higienizację. Zabieg osuwania kamienia i piaskowanie zawsze było nieprzyjemne lub bolesne. Pani Żaneta zajęła się higienizacją z iście profesjonalnym podejściem, Żadnego niekomfortowego odczucia tak przy usuwaniu kamienia jak i przy piaskowaniu a cena taka jak w moim starym gabinecie... Na własnej skórze a właściwie na dziąsłach, przekonałem się, że warto posłuchać znajomego, który namawiał mnie na zmianę gabinetu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam. Adrian

Opinia dodana przez: Adrian
Protetyk Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Opinia dodana przez: Miłosz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Lekarz rzetelny i solidny, dokładnie wytłumaczył źródło problemu i przebieg leczenia. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez pospiechu. Robiłam u Pana Marcina 2 plomby podczas jednej wizyty, wszystko sprawnie i bezboleśnie! Jestem zadowolona, po ubytkach ani śladu. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Aneta
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Żeromskiego 3A

Jedyny stomatolog, którego nie boi się mój mąż:) Sama też chodzę do Pani doktor. Zawsze ciepło uśmiechnięta i miła. Jasno tłumaczy co będzie robić i czego można się spodziewać po zabiegu. Dba o komfort pacjenta. Zawsze punktualna.

Opinia dodana przez: anna