Odbudowa Zebow

Wolny termin: 28 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 1 Cze o 09:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi
Stomatolog Kraków dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Bardzo dobry specjalista. U Pani dr leczyłam kanałowo zęba, który nadawał się już jedynie do usunięcia - oczywiście z wzorowym wynikiem. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Edyta
Protetyk Gdańsk lek. dent. Marek Markiewicz

lek. dent. Marek Markiewicz

Protetyk, Stomatolog

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Miałam implanty robione. Zupełnie bezboleśnie po i stracie . Super lekarz rzeczowy i delikatny!

Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Prawdziwy profesjonalista i bardzo sympatyczny czlowiek. Takiej ilosci sprzetu wykorzystanego do leczenia nie widzialem nawet w "nowoczesnych" klinikach. Bardzo rzeczowe wyjasnienia i sprawne procedury. Prawdziwa stomatologia XXI wieku. Polecam

Opinia dodana przez: Janusz