Odchudzanie Lub Przybranie Na Wadze

Wolny termin: 24 Maj o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dietetyk Wrocław mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dermaderm
Ul. Jesionowa 35/1
Tarnogaj, Wrocław

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!

Jeśli ktoś szuka dietetyka, to polecam Panią Paulinę Kołak. Do Pani Pauliny trafiłam przez przypadek, po prostu znalazłam ulotkę. Naprawdę mądra osoba, godna zaufania. Mi bardzo pomogła stosuję się do zaleceń ok. 4 tygodni, a już schudłam 3 kilogramy. J Dla mnie to dużo zważając, że mam już swoje lata. Polecam Ania

Opinia dodana przez: Anna
Dietetyk Kłodzko mgr Michał Nalborski

Wojska Polskiego 16 gab.2
Kłodzko

Dzięki Panu dietetykowi poprawiło mi się samopoczucie. Podszedł do wizyty nie szablonowo lecz indywidualnie. Jem to co lubię i chudnę. Musiałam ograniczyć pewne produkty ze względu na moją niedoczynność tarczycy ale Pan Michał spowodował że jem smacznie i lecę z wagi. Jak najbardziej polecam!

Opinia dodana przez: Krystyna
Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Joanna