Filtruj terminy

lekarz Czesław Augustyn

Gabinet Okulistyczny w Gliwicach
Czwartaków 16
44-100 Gliwice

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami, są stronniczy i nie rzetelne. Lekarz jest bardzo kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu. Objaśnia wszystko o co zapytałam. Polecam bardzo tego lekarza, każdemu, kto się chce badać i leczyć. Jeśli ktoś wymaga głaskania i czułości, powinien iść do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Mariola Bawer

Ziemięcicka 21
44-110 Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.

lekarz Sławomir Bolek

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza. Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie. Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać. Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Małgorzata Rudawiec

Poradnia Lekarzy Specjalistów ZDAN-MED Sp. z o.o.
Norberta Barlickiego 10
44-100 Gliwice

Bardzo dziekuje Pani Doktor za poswiecony czas i przyjęcie w naglym przypadku poza kolejnościa. Super podejscie do pacjenta, empatia i zrozumiane- to zdecydowanie cechy Pani Doktor. Jestem bardzo wdzieczna, z tak mila wizyta w ramach NZF nie spotkałam sie już dawno..
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Bożena Kobierecka

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo rzeczowa i konkretna okulistka, posiadajaca duża wiedzę nie tylko z dziedziny okulistyki, lecz również chorób istniejących w organizmie a mających wpływ na stan oczu. Okulistka warta polecenia

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRYZMAT-OKULISTYKA
ul. Tarnogórska 71
44-100 Gliwice

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Opinia dodana przez: NataliaNo

lekarz Jolanta Woźnica

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Świetny specjalista i dobry człowiek. Studentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarka "starej daty", dla której nie liczył się kontrakt z NFZ ale pacjent. Niestety, od 8 lat nie żyje.
Opinia dodana przez: K

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

Magdalena Foit

Okulista, Okulista dziecięcy

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Byłam u Pani doktor z dwuletnią córką doktor już trzykrotnie . Świetne podejście do dzieci i do rodzica. Rzeczowo tłumaczone, osoba życzliwa, uprzejma, wyrozumiała i bardzo sympatyczna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Roksana

lek. med. Zinaida Górska

Gabinet Vision Express
Lipowa 1
44-100 Gliwice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę w moim przypadku i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Godna polecenia!!!

dr n. med. Wojciech Rokicki

Żabińskiego
Gliwice

Pan Doktor Rokicki jest jednym z Najlepszych fachowców w dziedzinie okulistyki. Wymagający ale rzeczowy dokladny to cenię. Cieszę się że trafiłem w tzw 10 i poznałem takiego specjalistę. Najlepsze jest to że posiada mega talent wiedzę i jest mega (facetem). Mogę polecić osobę Doktora każdemu. Dziekuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Marek Winiarski

dr n. med. Renata Bajor

OneDayClinic Gliwice
Zwycięstwa 44
44-100 Gliwice

Od lat chodzę do p. dr Bajor i bardzo ją cenię za sumienność, cierpliwość, empatię i życzliwość. Jest kompetentna. I to niezależnie od tego, czy wizyta była prywatna czy z funduszu. P. doktor jasno tłumaczy, co mi dolega, co mi poleca, jakie leki i w jakim celu. Poza tym spisuje zalecenia na kartce, żeby to wszystko nie "wyleciało" mi z głowy. Jeżeli jest czegos niepewna, kieruje na badania do szpitala. ...
Opinia dodana przez: Monika
Chciałabym z Całego Serca Serdecznie Podziękować Zacnemu Panu Doktorowi za Opiekę i Wsparcie oraz za Przyjęcie do Kliniki Okulistycznej ,mimo tego iż jestem pacjentką z innego województwa.Zacny Pan Doktor To Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie ,Kulturalny,Rzetelny,Kompetentny w swoich działaniach.Miły i Oddany Ludziom.Pragnę nadmienić,iż Groziła mi całkowita utrata wzroku a dzięki Fachowej Szybkiej Pomocy Pana Doktora siatkówka w jedynym widzącym oku się nie odkleiła do końca.Pan Doktor Przyjął mnie do Kliniki ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Calów-Pasternak

Zwycięstwa 5
44100 Gliwice

Leczę się u Pani doktor od trzech lat. Do dziś mogłabym polecić ją każdemu pacjentowi, który szuka bardzo dobrego lekarza okulistę. Niestety po dzisiejszej wizycie stwierdzam,że Pani doktor chyba się - brzydko mówiąc - wypaliła. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasowe leczenie, jednakże jedna wizyta i potraktowanie pacjenta tak jak mnie Pani dziś potraktowała pozostawia co najmniej niesmak.
Opinia dodana przez: Weronika

dr Ewa Lange

INTEROFTALMIKA
Ul.FIELDORFA NILA 10/3U
31-209 Gliwice

Jestem tuż po wizycie i daję mocnego negatywa, z wielu powodów: 1. Wizyta w kwocie 250 zł na której miałem nadzieję na tzw. "nowe życie" i liczyłem na rozmowę z lekarzem (przydzielono mi dr Ewa Lange) miałem wiele wątpliwości zarówno pod kątem bezpieczeństwa, procesu zabiegu jak i samego siebie (czy krople któe używam są ok? czy nie szkodzi nadciśnienie. jak z gojeniem, ile czasu będę w domu po zabiegu itp ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Robert Domański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Sikornik" Sp. z o.o.
ulica Rybitwy 2
44-100 Gliwice

Dr R. Domański to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się spotkać (poznać) tak miłego i wielce życzliwego doktora. Dzięki jego fachowości i profesjonalizmowi moje prawe oko, które miało zaćmę podwiniętą wikłającą, po zoperowaniu powróciło do normalnego funkcjonowania, choć rokowania wstępne, były bardzo złe. Dzięki dr Domańskiemu mogę znowu powrócić do codziennych zajęć. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się trafić do tak dobrego specjalisty. ...
Opinia dodana przez: Stefan Midor

lekarz Tamara Borowska

NZOZ Medicus
ulica Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Chciałbym dać wyważony, ale wiarygodny wpis pozytywny. Byłem 2 razy, przyznaję średnią arytmetyczną przy założeniu, że nie jestem ekspertem w branży. Nie mam, porównania z innymi okulistami, ale trafiłem tu z polecenia osoby, którą uznaje za autorytet w dziedzinie. Wizyta była merytoryczna, z otwartością na inne obszary, dobry wywiad i wskazania do zainteresowania się powiązanymi kwestiami. Poczułem się "zaopiekowany", nie: "odfajkowany", a to liczy się w tym bezdusznym tzw. systemie ...
Opinia dodana przez: marek
Rzeczowy, wrażliwy, kompetentny lekarz, cudowny człowiek. Podejście do pacjenta oraz trafność diagnoz i podjętych decyzji uratowały wzrok zapewne wielu osobom. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: paul