Filtruj terminy

Lekarze Okulista dziecięcy Koszalin

lekarz Maria Thomas

ulica Tadeusza Kościuszki 7
75-950 Koszalin

Bardzo kompetentna okulistka. Z wieloletnim doświadczeniem. Długo i skrupulatnie bada pacjenta. Podchodzi do każdegp indywidualnie

Urszula Diakun-Mac

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika
Koszalin

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lekarz Hanna Januszkiewicz

Rejtana 16
75-507 Koszalin

Zostałam bardzo dokładnie zbadana, Pani doktor poświęciła mi dużą ilość czasu na wytłumaczenie co mi dolega oraz jak będzie przebiegać leczenie. Poprzednich trzech lekarzy stwierdziło, że nie mam żadnych problemów ze wzrokiem. U Pani Hani dowiedziałam się, że mam krótkowzroczność i muszę zacząć chodzić w okularach... Jest bardzo miła i sympatyczna. Dla zainteresowanych wizyta kosztowała 100zł- otrzymałam paragon za wizytę.
Opinia dodana przez: MonikMis

lekarz Tadeusz Kruczyński

Łużycka 30
75-113 Koszalin

Z bolącym okiem trafiłam do doktora, po 10 minutach byłam po małym zabiegu usunięcia jęczmienia z wewnętrznej powieki, za darmo !!!!! Doktor to w dzisiejszych czasach jak dinozaur w pozytywnym znaczeniu, bądz doktor Judym, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jola
Bardzo nieuprzejma pani doktor. Gdy poprosiła czy jest możliwość przyjęcia mnie z bolącym okiem (podejrzenie ciała obcego w oku) była bardzo nieuprzejma i bezczelna. Oczywiście mnie nie przyjęła - bo nie. Nawet nie podała przyczyny. Gdy wychodziłam z gabinetu to jeszcze coś za mną krzyczał bo jej powiedziałam, że napiszę na nią skargę za przedmiotowe podejście do pacjenta. Gdybym powiedziała, że chcę wizyty prywatnej przypuszcza, że by się zachowała inaczej. ...

Joachim Grabowski

Ogrodowa 18
75-504 Koszalin

Pan doktor uprzejmy i kompetentny w swojej dziedzinie. Ma dobry kontakt z pacjentem i ukierunkowaniem do dalszego leczenia .Pełny profesjonalizm i wiedza lekarska. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Maria Liwacz

Kostrzewy 19
75-362 Koszalin

Wizyta u Pani doktor trwała dość długo, ale było warto! Dobrała mi okulary, w których wreszcie dobrze widzę i znacznie lepiej pracuje mi się np. przy komputerze. Po wizycie, chcąc dodać swoją opinię, zobaczyłam opinie innych mówiące o tym, że Pani doktor była niemiła itp. Ja zdecydowanie mam pozytywne doświadczenia- doktor przede wszystkim kompetentna, a do tego miła i cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania. Jeśli znowu będę się wybierać ...
Opinia dodana przez: Karolina N

Beata Bezmian

Gabinet Okulistyczny.
75-395 Koszalin

Jest to bardzo słaby okulista bez kompetencji, faktycznie posiada przestarzały sprzęt, który nie wychwycił porażenia nerwu wzrokowego. Gabinet zamyka bez uprzedzenia pacjentów, kompletny brak empatii wobec pacjenta i poszanowania. Nikomu nie polecam wizyt u p. Bezmian, strata czasu i pieniędzy! A na Facebooku krążą takie właśnie opinie, byłem głupi, że mimo złych opinii tam się wybrałem. Tam był najkrótszy czas na wizytę już wiadomo dlaczego.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Henryka Zwolakiewicz

Mariańska 7
75-610 Koszalin

Do pani doktor chodze z synem .Pani doktor zawsze znajdzie czas na wyjaśnienie stanu zdrowia mojego dziecka.Nigdy nie zdarzyło się żeby nas nie przyjęła. Od wielu lat jezdzimy do niej i mój syn nie wyobraża sobie zmiany lekarza.Jest zawsze miła i sympatyczna . Polecam!
Opinia dodana przez: malgorzata

Ewa Ochocka

Okulista dziecięcy

Koszalin

Kiepskie podejście do klienta, Pani strasznie nie uprzejma i nie miła. Myśle że jak przyszedł by do niej ślepy to by powiedziała że widoczność ma dobrą. Żenada
Opinia dodana przez: Franciszek Braun

lekarz Maja Mokrzanowska-Galicka

Łużycka 30
75-113 Koszalin

Źle dobrała mi szkła.Brak kontaktu z pacjentem a dialog miedzy lekarzem a pacjentem rzecz ważna.Żle wydane pieniądze na okulary i kto zwróci koszty okularów? Nie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Jadowska

Piłsudskiego Józefa 3
75-500 Koszalin

Lekarka zaczyna od wyzwania pacjenta od osoby niepoważnej - według niej wizyty po okulary powinny być co rok. Następnie zamiast zbadać wzrok i dobrać okulary, pani zakrapia oczy atropiną, co oczywiście uniemożliwia już badanie wady, następnie przepisuje okulary o mocy takiej samej jak 4 lata temu! Podkreślam, że bez badania! Na moje pytanie o infekcję oka krzyczy, że już nic nie będzie więcej badała, że jest zmęczona i, że mam ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Danuta Kaczanowska