Okulista Dziecięcy Kraków

dr n. med. Ewa Ortyl

Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

lek. med. Anna Piwowarczyk

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
Śródmieście, Kraków

R E W E L A C J A !!!!! Byłam u Pani Doktor z moim autystycznym czterolatkiem. jestem pod wrażeniem. Pani Doktor wykazała bardzo dużo cierpliwości, nie złościła się że moje dziecko nie rozumie, nie chce się zbadać!!!! ciepła, życzliwa, uśmiechnięta. wszystko mi wytłumaczyła i ...nie spoglądała na zegarek, a ja zadawałam milion pytań. Dziękuję Pani Doktor - mama Filipa.

dr n. med. Beata Kaczmarek

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w krakowie wowczas jeszcze oddzial byl w krakowie- witkowicach ul dozynkowa(publiczny na kase chorych). tam wlasnie mialem pierwsza konsultacje z PANIA DOKTOR BETA KACZMAREK ku mojemu zdziwnieniu bylo bardzo sympatycznie. po krotkim badaniu dr Kaczmarek stwierdzila ze trzba operowac i ustalila termin za 2 miesiace. w styczniu 2004 roku mialem zabieg na prawe oko w szpitalu bylem tylko 4 dni. po katroli ktora odbyla sie po dwoch miesiacach PANI DOKTOR KACZMAREK stwierdzila ze oko jest idealnie proste! bardzo sie ucieszylem bylem szczesliwy!!!!! powiedziala ze moze drugie oko samo sie wyprostuje po jakims czasie. tak sie jednak nie stalo w 2006 roku mialem drugi zabieg rowniez przeprowadzony przez pania dr Kaczmarek po pierwszej kontroli Pani doktor Kaczmarek powiedziala ze oczy mam idealnie proste i nie dlugo bede mogl zrzucic okulary!!!! moja radosc byla nie do opisania!!! po roku mialem ostatnia kontrole na ktorej dr Kaczmarek pogratulowala mi i powiedziala ze zez jest wyeliminowany!!! do dzis nie sladu po mojej wadzie, wsrod znajpmych jak powiedzialem ze kiedys mialem zeza to mi nie uwierzyli i mowili ze zartuje, bo naprawde wcale go nie widac!!!!!!! gdyby nie pani doktor Beata Kaczmarek do dzis nie mogl bym patrzec prosto w oczy drugiej osobie. Polecam i prosze nie wierzyc w te negatywne opinie ktore tu przeczytalem bo to sa jakies brednie!!!!!!! kto nie wierzy moge podac moje gg moge przeslac swoje zdjecia to zobaczycie panstwo czy jest widoczny u mnie zez (gg 22330022) pozdrawiam serdecznie Pania dr i jeszcze raz dziekuje!!!!

lekarz Maria Sadowska

Uniwersytecki Szpital Dzieciecy
Rajska 10
Kraków

Fachowa pomoc, kompetentna, miła, uprzejma, uśmiechnięta, "przyjazna dzieciom". Polecam!

dr Paloma Kulisiewicz

lekarz Małgorzata Mazurek

VACCINMED Sp. z o.o.
CEGIELNIANA 6B/44
Kraków

Bardzo sympatyczna pani Doktor uśmiechnięta. Uratowała oczka mojego synka przyjęła nas w ten sam dzień jak zobaczyła zaropiałe oczka i przetkała kanaliki.Bardzo Dziękujemy Pani Doktor.

Opinia dodana przez: renata

dr n. med. Małgorzata Woś

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Niestety nie było uprzejmie i miło. Niepotrzebne były komentarze Pani doktor odnośnie dotychczasowego leczenia.