Okulista Dziecięcy

Wolny termin: jutro o 16:45. Sprawdź inny.

Optyk na Mariackiej
ul. Prudnicka 11/2
48-304 Nysa

Okulista dziecięcy Elbląg lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Pani Doktór Agnieszka Nicpoń poświęca każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Dokładnie przebada i wysłucha. W moim przypadku bardzo profesjonalnie prowadzi dalsze leczenie oka po zabiegu.

Opinia dodana przez: Alicja

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

lekarz Anna Szymańska

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Proszę o nr kontaktowy do tej Pani. Ten podany na stronie jest nie aktualny. Czy ktoś wie, czy Pani ta przyjmuje na tej ulicy, a może zmieniła siedzibę?

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Beata Wojtiuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

dr n. med. Ewa Ortyl

Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

lekarz Elżbieta Gotalska

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marzena Zaskórska

Gabinet Okulistyczny

66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

dr n. med. Monika Polak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo dokładna. Sympatyczny kontakt, życzliwa z poczuciem humoru.Specjalista z doświadczeniem. Gorąco polecam wszystkim, którzy maja problemy ze wzrokiem. Szczególnie osobom starszym. Moja mama była nią oczarowana.

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego