Filtruj terminy

Lekarze Okulista Bełchatów

lekarz Izabela Bluj-Leska

Oś.1000-Lecia 1
97-400 Bełchatów

Niesamowity specjalista. Lekarz zaangażowany, życzliwy i tak po ludzku po prostu serdeczny. W trakcie wizyty wyjaśnia każdy krok, jest komunikatywna i cierpliwie znosi nadmierne mruganie ;) Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: LeszekB

lekarz Zygmunt Mikołajczyk

Okrzei 45
97-400 Bełchatów

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Maciejewska

97-400 Bełchatów

Bardzo dobra pani doktor , znająca się na rzeczy , uprzejma .Za równo zabiegi jak i porady wzorowo . Gorąco polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Michał Bogusławski

97-400 Bełchatów

Rzeczowy lekarz i empatyczny człowiek. Bardzo dokładny i skrupulatny. Nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi. Pan doktor była bardzo skrupulatny w badaniu aby wykluczyć wszelkie niedopatrzenia. Badanie trwało nieco czasu ale uzyskałam pełną i rzetelna informację o stanie zdrowia i dlaczego takie badanie jest wykonywane i w jakim celu a także jak często należy je powtarzać. Pan doktor jest tez bardzo miłą i pogodną osobą co dodatkowo pomaga i ułatwia rozmowę.
Opinia dodana przez: Magdalena

Andrzej Białaczewski

gabinet prywatny
os Dolnośląskie 122 m. 2
97-400 Bełchatów

Pan doktor jak dla mnie jest profesjonalistą. Przepisałam się do niego, kiedy wcześniejszy okulista nie zauważył znacznego powiększenia się wady wzroku. Pan doktor zawsze poświęca mi dużo czasu, nie ma oporów przed odpowiadaniem na pytania. Zawsze jest również uprzejmy, co dla mnie ma znaczenie. Dobrze dobiera zarówno soczewki jak i okulary. Każde badanie jest bardzo dokładne i szczegółowe. Do tego jest niedrogi, na wizytę nie czekam długo (najdłużej około tygodnia) ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Bromblik

ulica Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

Niestety spotkałem się z arogancją i traktowaniem mnie jak chłopca do bicia, a co najważniejsze nie stwierdzono ciała obcego (oby tak było).
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Grzegorzewska