Okulista Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Opinia dodana przez: Maria

43-300 Bielsko-Biała

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Opinia dodana przez: Caroline

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam
Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam
Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Irena

Ikara 11 lok. 28
43-300 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

43-300 Bielsko-Biała

z całego serca polecam. Lekarka bardzo sympatyczna i wydaje się być kompetentna. Widać, że jest zainteresowana chorobą pacjenta.

43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Dobrał mi okulary tak wyśmienicie, że w zasadzie teraz dopiero po 10 latach myślę o ponownym przebadaniu wzroku.

Opinia dodana przez: Michał

43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra specjalistka, mogę śmiało polecić wszystkim pacjentom.

Bardzo dobra specjalistka, mogę śmiało polecić wszystkim pacjentom.

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

W przeciwieństwie do wcześniejszej konsultacji wykonanej prywatnie u innego lekarza, Pani Doktor poświęciła mojemu niemowlaczkowi dużo czasu i uwagi. Poza dokładnym omówieniem choroby i sposobu leczenia, Pani Doktor udzieliła rad jak stymulować wzrok dziecka, kiedy ujawniają się wady wzroku wymagające ewentualnej wizyty u okulisty. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, podchodzący z sercem do dzieci.

Opinia dodana przez: Izabela

Bielsko-Biała

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. Dr Szendzielorz zaimponował mi swoją wiedzą, podejściem do pacjenta, jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem problemu. Podczas wizyty u Pana dr człowiek odnosi wrażenie, że dr Szendzielorz jest pewny tego co mówi, nie waha się i dysponuje ogromnym doświadczeniem. Podsumowując, same pozytywy. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Majchrowicz

Okulista dziecięcy, Okulista

Szpital Pod Bukami

Bielsko-Biała

Uprzejmość,doświadczenie i fachowość , wspaniały lekarz - nie spotkałem lepszego w tej dziedzinie - polecam wszystkim.
Wacław

Wacław

Opinia dodana przez: Wacław