Filtruj terminy

Lekarze Okulista Bytom

lekarz Iwona Stęchły

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Bytom Żeromskiego
Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt

lekarz Anna Ochwał-Brzezinka

Piekarska 19
41902 Bytom

Pod każdym względem profesjonalna, do tego miła i empatyczna. Wspaniała lekarka absolutnie godna polecenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Janik

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Świetny lekarz,ze spokojnym sumieniem polecam Pana Doktora cierpiącym i potrzebującym pacjentom. Po sześciomiesięcznej tułaczce po "lekarzach" z zapaleniem rogówki trafiłam do Pana Doktora i w końcu okazało się, że jest dla mnie nadzieja, że nie potrzebuję worka leków i w końcu wiem co jest przyczyną choroby i jak się leczyć. Miły, uprzejmy, solidy fachowiec. Polecam.

lekarz Agata Zakrzewska

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Jestem pacjentem Pani Dr o paru lat i leczy u mnie retinopatię cukrzycową. Już po 2 zabiegach czytałem bez okularów. Jestem aktualnie po 4 zabiegach i czekam po roku na wizytę kontrolną. Profesjonalizm i wysoka kultura. Piękne człowieczeństwo i wspaniała służba człowiekowi, który nie jest przeszkodą w pracy lekarza ani przypadkiem, ale zadowolonym pacjentem. POLECAM
Opinia dodana przez: Gwalbert

dr n. med. Ewa Herba

szpital
żżeromskiego
Bytom

Same superlatywy w każdym z ocenianych elementów. Właściwa i szybka diagnoza uratowały moje oko i życie.
Opinia dodana przez: Romualda

dr n. med. Renata Bajor

Moniuszki 1/2
41-902 Bytom

Od lat chodzę do p. dr Bajor i bardzo ją cenię za sumienność, cierpliwość, empatię i życzliwość. Jest kompetentna. I to niezależnie od tego, czy wizyta była prywatna czy z funduszu. P. doktor jasno tłumaczy, co mi dolega, co mi poleca, jakie leki i w jakim celu. Poza tym spisuje zalecenia na kartce, żeby to wszystko nie "wyleciało" mi z głowy. Jeżeli jest czegos niepewna, kieruje na badania do szpitala. ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ilona Postek

al. Legionów
41-902 Bytom

Nie wiem skąd taki entuzjazm, ja byłem, może faktycznie miała gorszy dzień, ale czułem się jak w hurtowni, szybko i miałem wrażenie, że mało zaangażowana w problem. Co do kompetencji to trudno mi oceniać, bo nie miałem czasu to zweryfikować u innego. Oceniam tylko wrażenie moje jako pacjenta. Przyzwoicie ale chłodno i jak w hurtowni. Ale widocznie takie ma wytyczne od szefów. Pozdrawiam Teresa.

Piotr Zalewski

41-902 Bytom

Od wielu lat choruję na jaskrę oraz wiele innych chorób, miałam już wielu lekarzy i wiele wizyt prywatnych czy też z NFZ-tu. Ten doktor jako jeden z nielicznych okazał się być bardzo skutecznym lekarzem (mimo młodego wieku) zmienił mi leki na zupełnie inne i od tego czasu bóle oczu ustąpiły. a okulary które mi doprał są wprost cudowne- nigdy w życiu tak dobrze nie widziałam. W stu procentach zadowolona pacjentka

lekarz Iwona Kielan-Postek

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Witajcie kochani jestem pod wrażeniem co mówicie na temat pani doktor ja choruje na jaskre od pięciu lat byłam u lekarza w Lublinie,Krakowie u profesora Zagórskiego i w Niemczech i tutaj w Bytomiu każdy lekarz twierdzi że jestem chora na jaskre a pani postem twierdzi jednak to nie prawda gdy płaciłam prywatne wizyty to było ok to miałam ciśnienie w oczach zmiany ale gdy pojawiłam się w szpitalu trzy razy ...

lekarz Krystyna Jędrzejewska

41-902 Bytom

gorąco polecam! nibywale doświadczenie i dobroć.

dr n. med. Bożena Małowska-Perzyńska

41-902 Bytom

bardzo dobra pani dr mam poważne schorzenia oczu jaskra-zasma- oraz amd dostaje sastrzyki do oka prawego co 2 miesiące zapisałem się do pani dr i jestem bardzo zadowolony poswieciła mi bardzo dużo czasu oraz dokładnie zbadała w tym ciśnienie w oczach oraz dobrała mi szkła bo nic prawie nie widziałem pani dr bardzo dokładna polecam i jeszcze raz ją polecam w sante w Bytomiu dawno już nie byłem tak dokładnie ...
Opinia dodana przez: tadeusz gorszwin

lekarz Bogna Teodorowicz-Rachuba

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Dla nas super, polecam, bardzo cierpliwa, miła pani doktor, która poświęca max czasu żeby postawić diagnozę, polecam 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Tomczak

Narutowicza 6c/5
41-933 Bytom

Porażka, omijać szerokim łukiem! Niegrzeczna, komentarze nie na miejscu, gdzieś ma pacjentów, niech idzie pracować do rzeźni a nie jako lekarz.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maria Janerka

41-902 Bytom

Lekarka nieuprzejma, złosliwa i antypatyczna, pozwala sobie na uwagi typu "to jest śmieszne, że pani tu przychodzi" albo "nie panią pytam". Po zwróceniu uwagi wypiera się swojego zachopwania, ale za kare każe dziecku zakraplać oczy przez tydzień lekiem, który działa doraźnie i służy wyłącznie do badania okulistycznego po 15-30 minutach. Tym samym wyładza od NFZ opłacenie nastepnej wizyty i naraża pacjenta na działania niepożądane leku oraz utrudnione funkcjonowanie przez kilka ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Kalina Góra-Kupilas