Filtruj terminy

Władysława Truchana 7

lekarz Iwona Stęchły

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
Chorzów

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

41-500 Chorzów

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Agnieszka Stanik-Walentek

Prywatny Szpital Weiss Klinik
41-503 Chorzów

Polecam. Bylam z synem. Jakims cudem dał sie zbadać co wczesniej nikomu się nie udało. Bardzo zaangażowana. Kłopot to tylko tłumy pacjentów w poradni w ktorej jest.
Opinia dodana przez: Justin

lekarz Alicja Dreksler-Tkacz

Prywatny Szpital Weiss Klinik
41-503 Chorzów

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Spokojnie wykonała wszystkie niezbędne badania, choć z tak starą pacjentką nie było to łatwe. Przepisała niezbędne leki. Polecam
Opinia dodana przez: IW

lekarz Joanna Klimek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAB SERWIS S.C. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Ryszki 57
41-500 Chorzów

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Ewa Nita

WEISS KLINIK
41-500 Chorzów

Wreszcie udało mi się trafić do lekarza, którego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu pacjentowi. Okazało się, że Pani Doktor liczyła także moich znajomych, tak więc moja opinia jest wielokrotnie potwierdzona. Spotkałam się z uprzejmością, życzliwością i przede wszystkim z profesjonalizmem. Uzyskałam wyczerpującą informację dotyczącą mojej dolegliwości - a także skuteczny (wreszcie) lek, który bardzo mi pomaga. Chwila czasu, która przypada pacjentowi na kontakt z lekarzem została optymalnie wykorzystana - ...
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Małgorzata Franczak

Wolności 59
Chorzów

Pani doktor uprzejma kompetentna dokładnie bada przeprowadza wywiad. Tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Skuteczna diagnoza. Opinia przydatna u specjalisty w szpitalu na Ceglanej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Zofia Kubok

41-500 Chorzów

Bardzo polecam!!! Wizyta bardzo profesjonalna, kompleksowe rozwiązanie problemu, bardzo miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Danuta
                                       lek. med. Piotr Jaworski

lek. med. Piotr Jaworski

41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia
Opinia dodana przez: Kasia
Pani doktor leczyła mnie od 2003r do 2020r i według Niej wszystko było dobrze. Co prawda stwierdziła u mnie jaskrę ale zapewniała,że zaćma mi nie grozi. Jej zapewnienie było błędne. Coroczne badanie pola widzenia podobno było dobre a Docent u którego obecnie się leczę stwierdził,że już w 2005r było źle. W 2019r stwierdziła u mnie zaćmę i jedyną reakcją było przepisanie mocniejszych okularów (a przecież one zaćmy nie leczą). Badanie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Alicja Broda

Jana III Sobieskiego 5
41-500 Chorzów

kpina, a nie lekarz... ciśnienie w oku bada na dotyk swoim palcem... Na spuchnięte oczy i łzawienie stwierdza, że osoby po 50 roku życia już tak mają... to chyba tylko jako jej pacjenci... nie polecam nikomu kontaktu z tą panią, chyba, że nie z nfztu działa lepiej
Opinia dodana przez: arek

lekarz Urszula Pieh-Strzoda

Zgrzebnioka 3
41-500 Chorzów

Wysokie kompetencje, doświadczenie i dostarczana jakość przez Panią Doktor. Polecam każdemu. Najlepszy lekarz okulista w okolicy.
Nie polecam! Zmarnowany czas i pieniądze. Brak zaangażowania w problem, z którym się pojawia u lekarza z takim doświadczeniem i nadzieją na poprawę.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogna Teodorowicz-Rachuba

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Dla nas super, polecam, bardzo cierpliwa, miła pani doktor, która poświęca max czasu żeby postawić diagnozę, polecam 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Wilk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Ta okulistka to jakieś nieporozumienie! Wredna, opryskliwa, bezczelna i bardzo nieprzyjemna. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem lekarza. Wybrałam się do okulisty z zamiarem kupna nowych mocniejszych okularów. Pani doktor (jesli w ogóle można tak nazwać tę kobietę), bo z jej wiedzą to chyba krucho. Po chamskich docinkach zaproponowała mi szkla minus 11, a moja wada to teraz minus 8,5 i na pewno nie poszła o tyle do przodu! ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Iwańczak

Okulista, Anestezjolog

Gabinet Vision Express
Parkowa 20
41-500 Chorzów

Brak podejścia do pacjenta, okulistka przerywa w pół zdania, popędza. Sprawia wrażenie rozdrażnionej obecnością pacjenta. Zdiagnozowane zapalenie spojówek (piekące i łzawiące oczy) nie jest wskazaniem do zwolnienia lekarskiego przy pracy 8 godzin przy komputerze, musiałem brać urlop, bo inaczej się nie dało.

lekarz Anna Kies

NZOZ MEDICA