Filtruj terminy

Lekarze Okulista Dąbrowa Górnicza

lekarz Agnieszka Papierniak

ulica Kościelna 127
41-303 Dąbrowa Górnicza

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Elżbieta Lis

Kościuszki 7a/7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Byłem tydzień temu u tej pani żal tylko tych 150 zł ! Pani bardzo sluzbistka pycha bardzo przez nią przemawiał a jako okulista nic się nie dowiedziałem i musiałem o wszystko pytać wizyta miała być na 16.30 a przyjęła mnie dopiero 15.55 i w 15 minut szybciutko mnie obsluzyla bo kolejny klient czekał od wielu osób słyszałem o tej pani oczywiście nic dobrego BARDZO NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Marek

Andrzej Lazar

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Cena przystępna - jak widać. Gorąco polecam tego okulistę!

lekarz Irena Węglarz

Kościuszki 7a/7

lekarz Piotr Papierniak

ulica Kościelna 127

lekarz Barbara Mazgaj-Łyko

Kościuszki 7a
41300 Dąbrowa Górnicza

lekarz Barbara Mydlak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" J. Gawron, B. Kiszka, D. Jach Spółka Jawna
ulica Leśna 5a

lekarz Anna Domagała

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Adamieckiego 13

lekarz Maria Szczurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza