okulista gdańsk

lek. med. Piotr Gołębiowski

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

Suuuuper lekarz. Wszystkim polecam. Profesjonalizm w pełni. Szczerze każdemu polecam tego specjalistę.

Opinia dodana przez: barek
Wolny termin: 31 Maj o 18:00. Sprawdź inny.
Okulista Gdańsk dr Piotr Kanclerz

dr Piotr Kanclerz

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
Gdańsk

Badanie okulistyczne dzieci to nie lada wyzwanie dla niektórych lekarzy w Elblągu. Jak się okazało Pan doktor do nich nie należy, okazał się być niezłym zaklinaczem dzieci. Wizyta przebiegła spokojnie i bardzo zabawnie. Pan doktor na spokojnie ale z poczuciem humoru objaśnił małemu pacjentowi na czym badanie wzroku będzie polegało i po co się go robi, następnie porozmawiał ze mną (rodzicem ), a dziecku podarował stertę kolorowych nalepek. Mały pacjent z gabinetu wyszedł zadowolony i dokładnie zbadany a rodzic doinformowany i pouczony o wadach wzroku i temu jak się przed nimi ustrzec. Bardzo dziękujemy i na pewno w razie konieczności ponownie zgłosimy się do tego samego doktora.

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Adam Trapkowski

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jadwiga Ścisłowska

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
Gdańsk

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat. Jest moim pierwszym lekarzem okulistą. Chodziłam do niej jako dziecko (od ok. 6 roku życia) i nie zamierzam nigdy zmieniać.
Jest najlepszą okulistką, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia (zarówno pod względem profesjonalizmu, umiejętności, wiedzy jak i podejścia do pacjenta).
Byłam zmuszona do wizyt u kilku innych okulistów przy okazji badań okresowych w zakładzie pracy i żaden z nich nawet do pięt nie dorasta Pani Dr Ścisłowskiej.

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Bożena Pankowska

Alfa Vision Gabinet Okulistyczny
Kętrzyńskiego 25
Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

dr n. med. Leopold Glasner

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

Nie Pamiętam Drgas

Uniwersytet Medyczny w Gdańsku

Gdańsk

Kompleksowo i konkretnie. Ważne, że leczy a nie ściemnia jak masa innych. Śmiało można polecić.

lekarz Joanna Piotrowska

Okulista

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
Gdańsk

Po prostu LEKARZ na BARDZO wysokim poziomie!!!! Wizyty szybkie, miłe i konkretne!!! LEKARZ JAKICH MAŁO!!!!

lekarz Anna Romańczuk-Róg

Długa 79/80 lok. 4
Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista   (+1 więcej)

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Beata