Filtruj terminy

{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Okulista
                                       lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

81-350 Gdynia

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że męczyłem się podczas czytania, litery lekko mi się rozmazywały. W dal widziałem idealnie, jednak postanowiłem sprawdzić czy nadaje się na korektę wzroku... i tak trafiłem do Pana Gołębiowskiego. Podczas badania przed zabiegiem poświęcono dużo czasu, żeby stwierdzić, które oko było dominujące - ja do tej pory nie wiem czy któreś było dominujące bo widziałem identycznie na oboje oczu. Podczas wizyty kwalifikującej P. Gołębiowski sprawdził wzrok ...
Opinia dodana przez: PN

dr n. med. Adam Trapkowski

Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Sykstus Holeksa

81-350 Gdynia

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Budzyńska-Sildatke

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

dr Edyta Radwan

Okuliści
Warszawska 34
Gdynia

BARDZO KOMPETEENTNY SPECJALISTA,"ZYCIOWO" PODCHODZI DO PROBLEMU,INDYWIDUALNIE TRAKTUJE KAŻDEGO PACJENTA TAK DZIECKO JAK I OSOBE STARSZĄ.JEST BEZINTERESOWNA. WIEM BO DAŁA NADZEJE I FACHOWĄ OPIEKĘ MOJEJ MAMIE UMIERAJĄCEJ NA RAKA, TRACĄCEJ WZROK. NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ ZAJĄĆ SIĘ POROBLEMEM WZROKU ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA MAMY. DO OSTATNIEJ CHWILI PRÓBOWAŁA RATOWAĆ WZROK. DR RADWAN POTAFIŁA TEŻ PRZEŁAMAĆ STRACH I NIECHĘĆ DO PRZEBADANIA WZROKU MOJEJ WÓWCZAS 4-RO LETNIEJ CÓRECZKI.SYN RÓWNIEŻ BYŁ PROWADZONY PRZEZ ...

dr Katarzyna Górska-Butowska

81-350 Gdynia

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.
Super lekarz, polecam innym, jestem pacjentem Pani od 25 lat
p.dr Pofelska jest bardzo dokładnym i posiadajacym wspaniała wiedze człowiekiem ktory robi wszystko by pomóc :) polecam serdecznie a jesli chodzi o moja ocene to najwyzsza z mozliwych :) :) :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Browińska

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Rzeczowo, kompleksowo, bez pośpiechu (jak u innych lekarzy), uczciwie i uprzejmie. Tak powinni pacjentów przyjmować wszyscy lekarze. Bardzo polecam, Katarzyna

lekarz Grażyna Dziekońska-Tokarzewska

ul. Gniewska 21/3A
81-047 Gdynia

Opinia o Pani Doktor z diagnostyki mojej choroby oczu i związanej z tym pomocy ochrony zdrowia. Kompetentna specjalista, lekarz. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Rajmund

lekarz Andrzej Gębka

ul. Świerkowa 36/9
81-526 Gdynia

Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Ewa Sokołowska

NZOZ OKO
Śląska 35-37
81-310 Gdynia

Pani doktor mega miła, kompetentna. Wszystko szczegółowo omawia, tłumaczy jak będzie wyglądać zabieg i późniejsza rekonwalescencja. Efekt po zabiegu blefaroplastyki zachwycający,polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Magdalena Sildatke-Bauer

Okulista, Okulista dziecięcy

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

POLECAM!! Super podejście to małego pacjenta. Wizyta w formie zabawy. Pani Dr. wszystko spokojnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Małgorzata Maksymowicz

Okulista, Anestezjolog

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Byłem u p. Dr. po raz pierwszy. Wystarczyła jedna wizyta aby zostać dokładnie przebadany .Pani doktor spokojnie i fachowo wytłumaczyła mi jakie objawy u mnie występują. Nie irytowało Ją moje dopytywanie. Przepisała stosowne szkła.Wizyta ta bardzo mnie uspokoiła i wiem że to będzie "mój" Lekarz okulista na lata! Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: EDMUND

dr n. med. Jan Staniewicz

81-350 Gdynia

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

lekarz Jolanta Tuszyńska

Gabinet Kardiologiczny
Morska 149/1
81-235 Gdynia

Jestem pacjentką Pani doktor już kilka lat, z resztą cała moja rodzina bada się u Pani doktor. Przeprowadziłam się do Gdyni kilka lat temu, w Gdańsku miałam swojego lekarza z tego zakresu. Poleciła mi Panią doktor koleżanka u której leczył się jej tata. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów i do dzieci również. Pyta, docieka, przede wszystkim słucha. Nie spieszy się, choć poczekalnia pełna pacjentów. Poświęca czas tyle ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr Agnieszka Panasik

NZOZ OKO
Śląska 35-37
81-310 Gdynia

Wizyta u lekarza okulisty, dr :Agnieszki Panasik jest pod kszdym wzgledem profesjonalna oraz perfekcyjna. Wiedza z fachowym pidejsciem do pacjenta dostarcza pelnej opieki okulistycznej. Wszelkiego rodzaju potrzebne do oceny stanu zdrowia oczu pacjenta badania wykomywamprzez pania doktor sa jednoczesnie wyjsdniame oraz uswiadamianie pacjenta w jakim stanie zdrowotnym jest jego wzrok. Teafne stawianie diagnozy. Naprawde donry fschoeiec medycxny i dobry lekarz. Polecam serdecznie.Mie slyszalam ani jednej megatywnej opinii o pani dr; ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr Maciej Koszałkowski

81-350 Gdynia

W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Włodzimierz De Laval

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego
ul. Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Świetne podejście, wysoka kultura i całokształt na plus. Badanie przeprowadzone od a do z. Będę polecał znajomym.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Anna Jurska- Jaśko

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Wawrzyniaka 4
81-048 Gdynia

Umowilem sie z pania Anna Jurska na korekte dolnych powiek,jak chyba kazdy troche sie balem,to jednak zabieg inwazyjny. Pani doktor nie tylko slowem ale przede wszystkim swoim profesjonalizmem rozwiala szybko moje obawy...wyszedlem z gabinetu bardzo zadowolony,malo tego,postanowilem,ze wroce wkrotce na drugi zabieg. Polecam z cala odpowiedzialnoscia, Marek.
Opinia dodana przez: Marek Szkup