Filtruj terminy

lekarz Bogumiła Bialik

zakład optyczny
św. Wawrzyńca 21
62-200 Gniezno

Bardzo fachową obsługa, pełen profesjonalizm. Pani doktor bardzo miła, cierpliwie odpowiała na wszystkie moje pytania . Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka zachwycona a wcześniej był problem z pójściem do okulisty. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Zdebska

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Byłam niedawno pierwszy raz z dziećmi, Pani doktor ma BARDZO dobre podejście do dzieci!!! Wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Przemysław Kosicki

Roosevelta 59
62-200 Gniezno

Pana Doktora cechują kompetencja, fachowość, rzetelność i uprzejmość. Po wnikliwym badaniu od razu postawiona trafna diagnoza, dobrane leki które od razu przyniosły ulgę. Życzyłabym sobie i wszystkim wyłącznie takich Lekarzy przez duże L, z powołania, lubiących swoją pracę i ludzi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Maria Knajdek-Dziel

gabinet okulistyczny
Budowlanych 56
62-200 Gniezno

Moja opinia jest raczej historią jak jeden lekarz przez brak kompetencji naraził mnie na największy stres w życiu. Pani doktor podczas wizyty ..ból w oku..w trybie pilnym wysłała nas (z córką lat 19) na oddział neurologiczny, bo zdiagnozowała obrzęk tarczy nerwu wzrokowego..i powiedziała że coś uciska na nerw w mózgu (czytaj guz-taka była sugestia podczas rozmowy.. wyszłam blada z gabinetu, z przekonaniem, że jest koniec świata).... Nie muszę pisać, co ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Mirosława Szyda

"MEDICUS" Witkowo, ul. Wiejska
Sadowa 22
62-200 Gniezno

Bardzo polecam Panią Doktor. Należy jej się wiele słów uznania za cierpliwość i dogłębne podejście do pacjenta. Potrafi poświecić bardzo dużo czasu i przyjąć praktycznie o każdej porze. W razie potrzeby Pani Doktor kieruje do stosownych specjalistów, jest zawsze rzeczowa, bardzo uprzejma. Ma duże doświadczenie, co daje się odczuć. W ślad za tym idą wysokie kompetencje.

lekarz Elżbieta Majewska

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Lekarka jest niekompetentna. Nie potrafi wykonać badań potrzebnych do tego aby można było kupić soczewki. Po wcześniejszym dogadaniu się z panią doktor(twierdziła że ma sprzęt do wykonywania takich badań) poszłam na wizytę. Dostałam wydruk komputerowy (twierdziła że jest tam numer krzywizny oka a tak na prawdę tego badania tam nie było więc ten papierek nie jest mi do niczego potrzebny) i receptę o której zapomniała i musiałam się po nią ...

lekarz Izabela Koralewicz

ulica Witkowska 53
62-200 Gniezno

My jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor była bardzo miła, konkretna. Syn był oporny na zakroplenie oka, dała radę go szybko namówić. Poświęciła nam dużo czasu. Wykonała wszystkie potrzebne badania bez pośpiechu. Na moją prośbę wypisała zaświadczenie. Syn również uważa, że pani doktor była bardzo miła.

lekarz Dorota Pankowska-Gorlas

zakład optyczny