Filtruj terminy

Lekarze Okulista Jelenia Góra

lekarz Agnieszka Piekarska

Szkolna 8/9/7
58-500 Jelenia Góra

Jako okulista dziecięcy, Pani dr Agnieszka Piekarska, wprost wspaniale podchodzi do leczenia zeza u najmłodszych pacjentów. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Małgorzata Markiewicz

1 Maja 15/17 lok. 4
58-506 Jelenia Góra

Miła, uprzejma, cierpliwa po prostu lekarz godny polecenia. Pani doktor, gdy do niej poszłam przeprowadziła bardzo dokładnie badania, i okulary dobrała ze starannością, nie jak poprzedni okulista u jakiego byłam szkiełka dał mi na hybił trafił. Pani doktor zna się na rzeczy. Polecam się wybrać do Pani Markiewicz.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Danuta Węgrzynowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk
Kochanowskiego 5A
58-500 Jelenia Góra

Lekarz godny zaufania. Dokładnie bada, dużo czasu poświęca pacjentowi. Córka miała operację i pani doktór zawsze znalazła dla mnie czas aby przekazać mi informacje na temat leczenia. Polecam.

lekarz Piotr Kirillovski

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Wczoraj byliśmy z naszą 1,5 roczną córcią u tego lekarza. Gdyż wiele osób jak również lekarze pediatrzy sugerowali abyśmy zbadali oczko gdyż ucieka. Dzwoniliśmy do kilku okulistów ale nie chcieli przyjąć tak małego dziecka aż usłyszeliśmy bardzo dobre opinie o tym lekarzu a potem też nasza pediatra też go poleciła. Bardzo fachowo zajęli się naszą córcią (on lekarz i jego żona pielęgniarka)lekarz obejrzał i powiedział aby pielęgniarka zakropiła oczko gdyż ...

dr n. med. Izabella Barczyk

Słowackiego 12
58-500 Jelenia Góra

Siedzialam u Pani Doktor prawie 2 godziny. Wszystko bylo wazne aby postawic prawidlowa diagnoze. Czulam ze jestem wazna, ze nie chodzi o kase tylko zdrowie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Dorota Wosiak

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Kompetentna lekarka,przesympatyczna i nigdy nie odmawia pomocy(lecze sie juz prawie 20 lat)

lekarz Ewa Czerwińska-Kisiel

Krótka 23
58-500 Jelenia Góra

Zapewniam,że jest to zasłużona opinia potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Dla mnie jedyny ratunek i skuteczna pomoc.

lekarz Adam Młodkowski

Sudecka 14
58-500 Jelenia Góra

To była moja druga wizyta u Pana doktora. Przesympatyczny, dokładny w badaniu. Informuje pacjenta o wszystkim co robi podczas badania. Ma dużo cierpliwości i jest bardzo dokładny. Mój mąż również miał wizytę i również jest takiego zdania jak ja. Polecam każdemu kto szuka dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Jadwiga Kulpeksza

lekarz Zofia Karp

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor wspaniała! Miła, ciepła i przyjemna osoba. Na prawdę polecam, jak dla mnie najlepszy okulista w J. Górze.

lekarz Renata Makuc

Okulista, Okulista dziecięcy

Podgórze 46
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor prowadziła moje leczenie gdy bylam dzieckiem (do 19roku zycia), po wielu okulistach, przepłakanych dniach,braku wiary w zatrzymanie "galopującej" krotkowzrocznosci, zaproponowała mi w wieku 11lat soczewki kontaktowe, które wyhamowały dalsze pogarszanie się wzroku (na poziomie ok -11dioptrii). Każda wizytę wspominam świetnie, tlumaczenie kazdego problemu z moim wzrokiem, ewentualnej przyszłej korekcji, badania- wszystko na najwyzszym poziomie. Do tej pory wspominam Panią Doktor, jeżeli miałabym się zdecydować na laserową korekcję wzroku- ...
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Grażyna Kurzeja

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor może się wydawać surowa. Ale to tylko pozory. Jest po prostu bardzo ale to bardzo konkretna. Wizyta u Pani Doktor jest troszkę niecodzienna, to fakt, ale to bardzo ciekawa Osoba. Trzeba po prostu słuchać i wtedy można się dogadać.
Opinia dodana przez: AG

lekarz Małgorzata Kadłucka-Jędruszek

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Nieuprzejma. Może i dobry specjalista ale zachowanie tej Pani urąga nie tylko zawodowi lekarza ale i człowieka.

lekarz Beata Kukulska

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Nie polecam lekarza.Szkoda czasu,zarówno na NFZ , a tym bardziej na wizytę płatną. Kompetencje bardzo ograniczone.Szanowna Pani robi łaskę że przyjmie pacjenta w sytuacji losowej. Lekarz,który o wszystko obwinia przepisy,prawo i NFZ .Lekarz,który jest typowym przykładem osoby wręcz roszczeniowej,nie północnej.

lekarz Beata Bronclik

Letnia 2 (róg Ogińskiego)

lekarz Małgorzata Bazylińska-Barańska

Kiepury 69/5

lekarz Magdalena Fic

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B

lekarz Małgorzata Markiewicz

Kiepury 51

lekarz Beata Cembrzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3

lekarz Petr Kirillovski

Podgórze 17

lekarz Krystyna Wiącek-Mierzwa

Letnia 2 (róg Ogińskiego)