Okulista Kraków

5 Wojskowy Szpital Kliniczny

Kraków

lek super ,godny polecenia, poswieca duzo czasu dla pacjenta,godny polecenia, wszystko wytlumaczy ,polecam

Opinia dodana przez: ANNA

ul. Michała Żaka 17/72

Byłam bardzo zadowolona z wizyty,pani doktor jest bardzo rzeczowa i uprzejma.Cena wizyty nie jest wygórowana.Polecam.

Ukryta 14

Bardzo dokladnie tlumaczy sposob leczenia. Uprzejma ciepla wyrozumiala osoba. Swietny specjalista.Godna polecenia.

lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista dziecięcy, Okulista

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

R E W E L A C J A !!!!! Byłam u Pani Doktor z moim autystycznym czterolatkiem. jestem pod wrażeniem. Pani Doktor wykazała bardzo dużo cierpliwości, nie złościła się że moje dziecko nie rozumie, nie chce się zbadać!!!! ciepła, życzliwa, uśmiechnięta. wszystko mi wytłumaczyła i ...nie spoglądała na zegarek, a ja zadawałam milion pytań. Dziękuję Pani Doktor - mama Filipa.

ulica Zachodnia 5/7a

bardzo dobra okulistka, miła, kompetentna, jestem bardzo zadowolony z badań mojego wzroku.

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w krakowie wowczas jeszcze oddzial byl w krakowie- witkowicach ul dozynkowa(publiczny na kase chorych). tam wlasnie mialem pierwsza konsultacje z PANIA DOKTOR BETA KACZMAREK ku mojemu zdziwnieniu bylo bardzo sympatycznie. po krotkim badaniu dr Kaczmarek stwierdzila ze trzba operowac i ustalila termin za 2 miesiace. w styczniu 2004 roku mialem zabieg na prawe oko w szpitalu bylem tylko 4 dni. po katroli ktora odbyla sie po dwoch miesiacach PANI DOKTOR KACZMAREK stwierdzila ze oko jest idealnie proste! bardzo sie ucieszylem bylem szczesliwy!!!!! powiedziala ze moze drugie oko samo sie wyprostuje po jakims czasie. tak sie jednak nie stalo w 2006 roku mialem drugi zabieg rowniez przeprowadzony przez pania dr Kaczmarek po pierwszej kontroli Pani doktor Kaczmarek powiedziala ze oczy mam idealnie proste i nie dlugo bede mogl zrzucic okulary!!!! moja radosc byla nie do opisania!!! po roku mialem ostatnia kontrole na ktorej dr Kaczmarek pogratulowala mi i powiedziala ze zez jest wyeliminowany!!! do dzis nie sladu po mojej wadzie, wsrod znajpmych jak powiedzialem ze kiedys mialem zeza to mi nie uwierzyli i mowili ze zartuje, bo naprawde wcale go nie widac!!!!!!! gdyby nie pani doktor Beata Kaczmarek do dzis nie mogl bym patrzec prosto w oczy drugiej osobie. Polecam i prosze nie wierzyc w te negatywne opinie ktore tu przeczytalem bo to sa jakies brednie!!!!!!! kto nie wierzy moge podac moje gg moge przeslac swoje zdjecia to zobaczycie panstwo czy jest widoczny u mnie zez (gg 22330022) pozdrawiam serdecznie Pania dr i jeszcze raz dziekuje!!!!

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

Wspanialy lekarz i czlowiek. Po zle wykonanym zabiegu odwarstwionej siatkowki przez pana Klepackiego z Bielska Bialej stracilam wzrok. PAn Klepacki powiedzial ze nie ma juz dla mnie szans. Na szczescie znalazlam pania Bednarz ktora uratowala moje oko. To niesamowita profesjonaljstka.polecam ja calym sercem i dziekuje Jej.za wszystko.

Kraków

polecam. Pani doktor kompetentna i miła. Moje problemy z oczami zdecydowanie zmalały, z czego jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor to Człowiek o wielkim sercu,empatii i kompetencji. Jeżeli nie wykonuje jakiegos zabiegu to poleca innego dobrego lekarza.
pacjentka

Brożka 1

Spełniłby całkowicie moje oczekiwania, gdybym wyszła tylko z receptą na nowe okulary /jak od poprzednich/, ale po szczegółowych badaniach postawił nieoczekiwaną dla mnie diagnozę.

witkowice

Pani doktor godna polecenia moja córeczka jest po dwóch operacjach zeza oka prawego która zakończyła się powodzeniem podejście do dzieci naprawdę super, uprzejma miła wszystko wytłumaczy dokładnie przed i po operacji. Jest zawsze do dyspozycji pacjentów o każdej porze. Polecam 100%

Opinia dodana przez: aleksandra