Okulista Kraków

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Doskonały lekarz. Szybka trafna diagnoza, konkretne i dokładne leczenie, zabieg przeciwjaskrowy -trabeculektomia przeprowadzony bardzo profesjonalnie, bez bólu i powikłań. Bardzo uprzejma ,miła i życzliwa dla pacjentów. Należy do wyjątkowo kulturalnych, rzadko dziś spotykanych lekarzy. Operowana byłam w wojewódzkim szpitalu w Krakowie Na Wzgórzach.

Opinia dodana przez: anna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Tak jak piszą inni lekarz z dystansem, niezbyt wylewny, ale uśmiech na twarzy też zauważyłam ( mógłby to robic częściej :)))). Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza i leczenie. Jednym słowem profesjonalista. Polecam, a Panu życzę sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Bożena

Opinia dodana przez: Bożena

Szyllinga 24

Oczywiście, że godny polecenia, to fachowiec starej daty, starych studiów i starych DOKŁADNYCH nawyków lekarza. 5 gwiazdek

Opinia dodana przez: Lucek

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor

Opinia dodana przez: Bogdan

ulica Floriańska 24/3

Nowoczesny gabinet i świetne podejście i kontakt z pacjentką. Niestetydługo oczekiwałam wizyty, jednak wszystko się udało i Pani pomogła w moich problemach.

Prywatny Gabinet Okulistyczny Edyta Sacha
ul. Szybka 37/2A
Kraków

zawodowiec w każdym calu, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, zaangażowana, dokładna i skupiona na pacjencie, polecam z czystym sumieniem :)

Opinia dodana przez: manuela

ulica Zwierzyniecka 27/6

Pani doktor Bajer jest bardzo dobrym lekarzem. Mam 29 lat, okulary i szkła kontaktowe nosze od 12 roku życia. Jako jedyna powiedziała mi że:

- na prawym oku mam wadę wrodzoną i nigdy nie przeczytam tym okiem wszystkich rzędów z literkami,
- mam zmiany w oczach, które powstały przez moją wadę wzroku
- mam bardzo przesuszone oczy przez noszenie szkieł kontaktowych.
To może nie dużo ale JAKO JEDYNA MI TO POWIEDZIAŁA !!!! Przez te 17 lat żaden lekarz nie wydusił tego z siebie albo po prostu tego nie wiedział. Dla mnie lekarz nie musi być super miły i mizdrzyć się już w progu. Dla mnie jet bardzo kompetentną osobą i ma bardzo dobrą wiedzę. Pierwszy raz w życiu dobrała mi szkła i okulary z których jestem zadowolona. Panią doktor poznałam 2 lata temu i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MW-med
ulica Dobrego Pasterza 207A

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią !
wszystko na najwyższym poziomie,

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią !
wszystko na najwyższym poziomie,

Opinia dodana przez: Zofia

Kraków

Lekarz na prawde sie zna. Porobił mi badania i stwierdził co mi dolega, wszystko mi powoli i dokladnie tlumczyl . Jestem bardzo zadowolona. Niestety musze chodzic na wizyty prywatne i i tak czekac z 3 tygodnie , 4 na wizyte poniewaz tylu ma pacjentow. a na NFZ to termin bym miala roczny...

Sienkiewicza 9 lok. 1

Według mnie nie ma lepszego specjalisty jeśli chodzi o operacje zaćmy w Krakowie. Obie moje babcie przechodziły zabieg u p. doktor i nie miały żadnych powikłań. Świetny lekarz!

Opinia dodana przez: Renata