okulista kraków

lekarz Krzysztof Musiał

Szyllinga 24
Kraków

Oczywiście, że godny polecenia, to fachowiec starej daty, starych studiów i starych DOKŁADNYCH nawyków lekarza. 5 gwiazdek

Opinia dodana przez: Lucek

lekarz Agnieszka Kostka

None
Cegielniana 24/26
Kraków

Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Przyjęła mnie z bolącym okiem i zajęła się wnikliwie moim przypadkiem, mimo iż już kończyła swoją pracę. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna, ponieważ już kilka dni chodziłam po różnych poradniach okulistycznych a nawet pogotowiu i nie doczekałam się w nich pomocy, a tu spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy nam potrzeba! Teraz wiem, gdzie się udać i jestem spokojna o swoje oko. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Mufa

lekarz Małgorzata Orska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)
Kraków

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor

Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Dorota Opławska

www.bellmed.pl
Floriańska 24
Kraków

Nowoczesny gabinet i świetne podejście i kontakt z pacjentką. Niestetydługo oczekiwałam wizyty, jednak wszystko się udało i Pani pomogła w moich problemach.

Edyta Sacha

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
Kraków

zawodowiec w każdym calu, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, zaangażowana, dokładna i skupiona na pacjencie, polecam z czystym sumieniem :)

Opinia dodana przez: manuela

lekarz Maria Bajer

Intermedica
Zwierzyniecka 29
Kraków

Pani doktor Bajer jest bardzo dobrym lekarzem. Mam 29 lat, okulary i szkła kontaktowe nosze od 12 roku życia. Jako jedyna powiedziała mi że:
- na prawym oku mam wadę wrodzoną i nigdy nie przeczytam tym okiem wszystkich rzędów z literkami,
- mam zmiany w oczach, które powstały przez moją wadę wzroku
- mam bardzo przesuszone oczy przez noszenie szkieł kontaktowych.
To może nie dużo ale JAKO JEDYNA MI TO POWIEDZIAŁA !!!! Przez te 17 lat żaden lekarz nie wydusił tego z siebie albo po prostu tego nie wiedział. Dla mnie lekarz nie musi być super miły i mizdrzyć się już w progu. Dla mnie jet bardzo kompetentną osobą i ma bardzo dobrą wiedzę. Pierwszy raz w życiu dobrała mi szkła i okulary z których jestem zadowolona. Panią doktor poznałam 2 lata temu i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

dr n. med. Włodzimiwrz Miniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MW-med
ulica Dobrego Pasterza 207A
Kraków

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią !
wszystko na najwyższym poziomie,

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią !
wszystko na najwyższym poziomie,

Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Cory Young

Kraków

Lekarz na prawde sie zna. Porobił mi badania i stwierdził co mi dolega, wszystko mi powoli i dokladnie tlumczyl . Jestem bardzo zadowolona. Niestety musze chodzic na wizyty prywatne i i tak czekac z 3 tygodnie , 4 na wizyte poniewaz tylu ma pacjentow. a na NFZ to termin bym miala roczny...

Iwona Szendzielorz

Sienkiewicza 9 lok. 1
Kraków

Według mnie nie ma lepszego specjalisty jeśli chodzi o operacje zaćmy w Krakowie. Obie moje babcie przechodziły zabieg u p. doktor i nie miały żadnych powikłań. Świetny lekarz!

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Grażyna Miklaszewska

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

Serdecznie dziekuje za profesjonalne, b.grzeczne podejscie do mojej choroby oczy.
A.Cz.

A.Cz.