Filtruj terminy

dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam

dr n. med. Magdalena Białek

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Każda wizyta u Pani dr. Białek to spotkanie z ciepłym i życzliwym lekarzem prezentującym doskonałą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza dokładne badania i cierpliwie tłumaczy wątpliwości i niepewności pacjentki. Zuzanna
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr n. med. Grażyna Ciszewska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Dr Ciszewska jest konkretnym i bardzo dobrym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, które wykorzystuje przy konsultacji z każdym pacjentem. "Doktor od boga". Walery Brusov
Opinia dodana przez: Vladimir

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Justyna Kłos-Rola

20-555 Lublin

We came all the way from Slovakia to Lublin to visit Dr. Klos-Rola. Before that we visited 4 oftalmologists in Slovakia and the last private one was in Poland. She was the one who advised us to visit Dr. Klos-Rola in Lublin. Yes, doctor was busy in the operation block that day, so we waited (09.08.23) from 8:30 to 13:30. Our 17 years daughter had blocked a tear duct in ...
Opinia dodana przez: Vasyl Bodnar

Danuta Grudzień

Prywatny Gabinet Lekarski
Lublin

Pani doktor jest profesjonalna w swojej pracy, ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie odmawia pomocy w sprawach pilnych.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Dąbrowska

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.

dr n. med. Monika Polak

Okulista, Okulista dziecięcy

20-555 Lublin

Pani doktor bardzo miła. Dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Doskonały specjalista chorób naczyniówki oka. Wykonuje dokładne badania. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Polecam gorąco.

dr n. med. Elena Domasevich

20-555 Lublin

Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.

dr n. med. Katarzyna Nowomiejska

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pani doktor jest bardzo profesjonalna i kompetentna Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej .Lekarz godny polecenia. obą o wysokiej kulturze osobistej .
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Ewa Rakowska

Godebskiego 8 lok. 1
20-045 Lublin

Pani adiunkt E.Rakowska naprawiła z własnej inicjatywy błąd lekarza z innego regionu Polski i tym samym nie dopuściła do degradacji mojego wzroku.

dr n. med. Monika Jasielska

Bazylianówka 75
20-144 Lublin

Wiedza, profesjonalizm i serce to cechy Pani dr Moniki, bez względu na wiek pacjenta okazuje wiele cierpliwości i zrozumienia co może mieć też wpływ na przebieg leczenia a uroda Pani doktor jest bez konkurencji

dr n. med. Małgorzata Pietraś-Trzpiel

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Wiedza i Profesionalizm pani Dr - .M -P - T . Osobowośc nie spotykana w tym zawodzie. Polecam w 100% . Wszystkim - Wypłoszom - Zaleknionym Niedowiarkom i Sceptykom . Wiem co piszę ,kilku zabieguw doświadczyłem na sobie.
Opinia dodana przez: Stanley.

lekarz Eulalia Machowicz-Matejko

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do pacjenta, z ogromną wiedzą, badania przeprowadzone kompleksowo, szczerze polecam 😁.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Emanuel Kawa

CM Sanitas Sp. z o.o.
Cicha 10
20-076 Lublin

Bardz dobry lekarz godny polecenia kazdemu!

lekarz Renata Gruszecka-Gerkowicz

ulica Graniczna 23/10 A
20-010 Lublin

Doskonały fachowiec,dzięki p.dr po raz pierwszy od 55 lat nie muszę chodzić w okularach!Takich fachowców nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Magdalena Michałojć-Derkacz

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor za zbadanie. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę co do mojej wady, była bardzo uprzejma, godna polecenia!:)
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Urszula Łukasik

20-555 Lublin

Lekarz z powołania.Wykonała mi na wizycie komputerowe badanie wzroku,postawiła od razu diagnozę i przepisała receptę na odpowiednie okulary.

Paweł Bieliński

ul chmielna lublin
Lublin

dr bieliński jest świetnym lekarzem. jest uprzejmy, miły, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy choroby i metodę leczenia.lekarz z powołania godny polecenia:)