Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Mikołów

Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

Ewa Pieczara

Okulista dziecięcy

Mikołów

Pani doktor jest prawdziwym specjalistą. Jest kompetentna, fachowa i ma profesjonalne podejście do zawodu oraz pacjentów.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Marta Lebecka-Stangret

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Można polegać na jej opinii. Czujesz że Twój problem jest w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Renata Kinasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Nieuprzejma, uważająca się za kogoś lepszego od pacjenta, nie słucha co się do niej mówi, nie potrafi odpowiedzieć na zadane konkretnie pytanie, niekomunikatywna, przy dogłębniejszych pytaniach próbuje udowodnić pacjentowi, że i tak jest on imbecylem i na niczym się nie zna. Za takie zachowanie wyrażające brak szacunku do pacjenta powinno się zakazywac wykonywania zawodu. Mimo, że na jedno oko od urodzenia praktycznie nic nie widzę, na drugie mam ponad -6, ...

dr n. med. Ewa Pieczara

Karola Miarki 18
43-190 Mikołów

Polecam bardzo Panią doktor. Miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Polecam bardzo gorąco!!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Bożena Bazielich

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Jedna z najlepszych lekarzy, brakuje w służbie zdrowia właśnie takich jak Pani Bożena Bazielich, cała moja rodzina korzysta z Pani fachowości oby tak dalej. Zdrowie jest bezcenne !!!

lekarz Ewa Pieczara

Miarki 18